Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Marvel’s Avengers oyununa dün yeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme sayesinde oyuna Steam Cloud desteği eklendi. Yayınlanan güncellemeyle ayrıca bazı çökme hataları ve kararlılık iyileştirmeleri de oyun içerisine uygulandı.

Nixxes, Marvel’s Avengers oyununun PC versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm notlarına baktığımızda, 4 Eylül güncellemesi ile beraber Steam Cloud, Marvel’s Avengers ‘in oyun içerisine eklendi ve bu özellik ile beraber artık oyun kayıtlarınız Steam’in bulut servisine kaydoluyor. Harddisk’inizin başına gelecek herhangi bir durumda kayıtlarınız silinmiyor. Tek olumlu yanı bu da değil, oyuncuların kayıtlarını birden fazla PC arasında kolayca senkronize etmesine de yardımcı oluyor.

Marvel’s Avengers Oyununda Meydana Gelen DEVICE-HUNG Hatasına Geçici Bir Çözüm Uygulandı

Aynı zamanda bu güncelleme, ALT-TAB tuşlarını kullanırken yani oyunu alta alırken çökmelere neden olan NVIDIA 10 serisi sürücü sorunu için geçici de olsa bir çözüm vaat ediyor. Ayrıca oyun içerisinde bazı kullanıcıların almış olduğu DEVICE-HUNG hatası için de bir düzeltme içeriyor.

Steam istemcisini bir sonraki açışınızda bu güncelleme bilgisayarınıza otomatik olarak indirilecek ve oyununuz oynamaya hazır hale gelecektir. Aşağıda güncelleme ile gelen değişikliklerin tümünü bulabilirsiniz.

Marvel’s Avengers 4 Eylül Güncellemesi Notları

  • ALT-TAB, ALT-ENTER ve diğer durumlarda çökmelere neden olan NVIDIA 10 serisi sürücü sorunu için geçici bir çözüm uygulandı.
  • Kayıtlı oyunlarınızı birden çok bilgisayar arasında kolayca senkronize etmenize olanak sağlamak için Steam Cloud özelliği etkinleştirildi.
  • Bazı oyuncularda meydana gelen Hulk karakterini oynarken taş fırlatamama ya da Iron Man karakterini aldığımızda ateş edememesine neden olan bir sorun ortadan kaldırıldı.
  • Bazı kullanıcılarda meydana gelen DEVICE-HUNG hatası için bir düzeltme uygulandı.
  • Diğer çeşitli kararlılık iyileştirmeleri uygulandı.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Intel, ‘Marvel’s Avengers’ Oyunu İçin PC’ye Özel Grafik İyileştirmelerine Yardım Etti

Marvel’s Avengers Oyununun Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Marvel’s Avengers Oyununun Fragmanı 24 Haziran’da Yayınlanacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz