kolektif-house-teknosafari

Kolektif House, yeni lokasyonlarda hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyor. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında büyümesini sürdüren Kolektif House, 2 yeni lokasyon ile hizmette.

Yenilikçi çözümler ile iş hayatının dönüşümüne destek veren Kolektif House, Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan yeni lokasyonlarda hizmet veriyor. Aralık ayında Çağlayan’da Mint Metro ve Ataşehir’de My Office lokasyonlarında hizmet vermeye hazırlanılıyor.

Yeni nesil mimari, değişken çalışma alanları ile her türlü konforun düşünüldüğü Mint Metro, metroya ve Çağlayan Adliyesi’ne sadece 1 dakika mesafede yer alıyor. Ülke Sports Arena, Bulvar 216, Palladium AVM, İstanbul Finans Merkezi gibi merkezi yerleşmelere çok yakın bir mesafede ve otoyol bağlantısında yakın bir konumda yer alan My Office ise, paylaşımlı çalışma, dinlenme, sosyalleşme, odaklanma ve kitchennette alanlarının yanında teras imkanı ile ferah vegün ışığı bol çalışma ortamı sunuyor.

kolektif-house-ahmet-onur-teknosafari

Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur, konu hakkında “Küresel salgın iş hayatının dinamiklerini tepeden tırnağa değiştirdi. Esnek çalışma, çalışma kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Günümüzde küçük büyük fark etmeksizin tüm şirketler ön yatırım gerektirmeyen ve ofis için gerekli temel hizmetleri A’dan Z’ye sunan esnek ofis çözümlerini tercih ediyor. Esnek ofis çözümleri geleneksel bir ofise kıyasla ortalama yüzde 20 ila 40 arasında tasarruf imkânı sunarken hem bireylere hem de şirketlere çalışacakları alanı belirlemede özgürlük sağlıyor. Hem fikir alışverişi hem de yeni iş ortaklıkları açısından kullanıcılarına geniş bir networking ağı sunan esnek çalışma alanları, aynı zamanda ilham veren tasarımlarıyla verimliliği ve motivasyonu büyük ölçüde artırıyor, yaratıcı düşünme gücünü tetikliyor. Mint Metro ve My Office’te de farklı ihtiyaçlara yönelik yenil nesil çalışma alanlarını bir arada topladık.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

İlk Matrix filmi Türkiye’de yeniden vizyona girecek

Efsane Cuma ile Online Alışveriş Rekoru Kırıldı

RTX 2060 12 GB Versiyonu, Yakında Piyasaya Sürülecek

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz