Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Michael “Shroud” Grzesiek ve Logitech işbirliği ile tasarlanan oyuncu mouse modeli G303 tanıtıldı. Yeni oyuncu mouse modeli, yenilenen tasarımı ile oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

Logitech ve ünlü yayıncı ve profesyonel e-spor oyuncusu Shroud tarafından tasarlanan G303 oyuncu mouse modeli tanıtıldı. Logitech, oyuncuların yüksek performans beklentilerini karşılayacak şekilde özel bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Shroud ile birlikte tasarlanan mouse hakkında bilgi veren Logitech Genel Müdürü Ujesh Desai, “Shroud’un oyundaki başarısı için doğru donanıma sahip olması son derece önemli. Shroud ile iş birliğine klasikler arasında yer alan G303 ile başladık, öncelikle ana hatları onun eline göre tasarladık, dokunuşuna göre kalibre ettik ve onun ihtiyaçlarına mükemmel uyan bir mouse hazırladık.  Bir Shroud hayranıysanız ve onun kullandığı mouse’un aynısını istiyorsanız, o zaman bu mouse tam size göre” şeklinde açıklamalarda bulundu.

logitech-g303-shroud-teknosafari

Shroud, hızlı nişan alma (aim) ile tanınan G303 kablosuz mouse hassasiyetini, doğruluğunu ve tasarımını önemseyen bir oyuncu olarak biliniyor. Logitech, orijinal G303 modelinin kendi özel gereksinimlerini ve oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yeniden tasarladı. Yeniden konumlandırılan yan tuşların yanında ağırlık ayarlandı ve parmak tutuş konumu dahi tamamen profesyonel bir oyuncu bakış açısı ile düzenlendi.

Yeniden tasarlanan Logitech G3030 Shroud Edition, ultra düşük gecikme süresi ve güvenilir performans sunan Lightspeed özelliğine sahip. Mouse, ayrıca enerji kullanımından ödün vermeden hassasiyet ve hız için tescilli Hero 25K sensörünü de kullanıyor. 75 gr. ağırlığındaki oyuncu faresi, 145 saatlik pil ömrü ile oyunculara uzun süren deneyim vadediyor.

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.7 Sürümü ile Arcane İçerikleri Oyuna Ekleniyor

Teknolojiseverlerin mutlaka izlemesi gereken en iyi teknoloji filmleri (Liste)

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz