pubg-mobile-arcane-teknosafari

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ile League of Legends animasyon serisi Arcane dünyasına ait içerikler oyuna ekleniyor. Büyük güncelleme, oyuna Arcane içerisinde karakterler ve konumlar ile şimdiye kadar yapılan en iddialı iş birliğini içeriyor.

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi, oyunun bugüne kadarki en büyük işbirliklerinden birini getiriyor. League of Legends animasyon dizisi Arcane ile yapılan işbirliği ile yenilikçi bir oyun tasarımına imza atılıyor.

Yeni oynanabilir karakterler, gizemli bir hikaye, benzersiz dinamikler, silahlar ve yeteneklerle birlikte oyuncular, dizinin en tanınmış şampiyonlarından bazıları olarak Erangel, Piltover ve Zaun arasında seyahat edebilecek.  PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ayrıca yeni oyun özellikleri, düşmüş oyuncuyu taşıma sistemi, yeni kıyafetler, Siber Hafta indirimleri ve çok daha fazlasını getiriyor.

pubg-arcane-teknosafari

benzersiz dinamikler, silahlar ve yeteneklerle birlikte oyuncular, dizinin en tanınmış şampiyonlarından bazıları olarak Erangel, Piltover ve Zaun arasında seyahat edebilecek.  PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ayrıca yeni oyun özellikleri, düşmüş oyuncuyu taşıma sistemi, yeni kıyafetler, Siber Hafta indirimleri ve çok daha fazlasını getiriyor.

1.7 güncellemesi ayrıca yeni All-Talent Championship Season 4’u da tanıtıyor. Takımlar etkinlik ödülleri ve sıralama ödülleri kazanmak için haftalık maçlarda rekabet edebilecek ve mücadele edecekleri play-off’lara, Yarı Finallere ve Finallere geçiş yapabilecekler.

Bunların yanında güncelleme ile birlikte bir takım oyun ve güvenlik iyileştirmeleri geliyor. Yeni zorluk modları ile birlikte oyuna eklenecek güncellemede, oyuncular artık takım arkadaşları ile eşleşmeden önce bir oyuna girebilecekler.

İlginizi Çekebilir:

Sosyal Medya Saldırıları Son Bir Yılda %83 Artış Gösterdi

Profesyoneller için Tasarlanmış Dizüstü Bilgisayar: Acer ConceptD 3 Ezel Pro

Windows 10 için Büyük Güncelleme Yılda 1 Kez Olacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz