gamer-arena-gau-token-teknosafari

Markaların, spor kulüplerinin ve sanatçıların yeni finans modeli dünyasına oyun sektörü de dahil oldu. Altay Fan Token, Edis Fan Token projelerinin arkasındaki isim ICRYPEX, GAU Token projesini duyurdu.

Birçok sektörden kişi ve kuruluşların gelir elde etmek adına hareket ettiği dijital para birimleri, artık oyun sektöründe de geçerli olacak gibi gözüküyor. Oyuncuların rekabet edebildiği ve yüz binlerce oyuncuya sahip olan Gamer Arena, yeni token GAU Token, 22 Kasım 2021 tarihinde ICRYPEX imzasıyla ön satışa sunuluyor.

Son yılların en popüler finans teknolojilerinden token projelerine bir yenisi, oyun sektörü ile eklendi. Kurumsal markaların, toplulukların, spor kulüplerinin ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı token projeleri, önemli bir gelir kaynağı haline geldi. Bu tarz projeler ile büyüyen ICRYPEX, oyun sektöründen Gamer Arena ile GAU Token listelemek için hazırlanıyor.

Oyuncuların online oyunlarda birbirleriyle rekabet etmelerini sağlayan yerli girişim Gamer Arena ve kripto para borsası ICRYPEX partnerliğinde GAU Token piyasaya çıkıyor. 300 binin üzerinde kullanıcıya sahip Gamer Arena’nın yeni ekonomi birimlerinden biri olacak olan GAU Token, kullanıcılarına birçok ayrıcalık sunuyor.

gau-token-fiyat-teknosafari

GAUT, özel maçlara katılım, büyük ödüllere erişim gibi farklı imkanlar sağlayacak. Yeni token, 22 Kasım 2021 saat 00:00 itibari ile 0.15 TL fiyat ile ön satışa sunulacak. 25 Kasım tarihine kadar sürecek olan ön satış sürecinin ardından 26 Kasım 2021 saat 00:00 itibari ile 0.25 TL fiyat ile halka arz edilecek.

ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, GAU Token hakkında “ICRYPEX olarak son dönemlerde gerçekleştirdiğimiz başarılı token projeleri ile her geçen gün büyüyoruz. Altay Fan Token ve Edis Fan Token gibi ön satış süreci bitmeden tükenen, başarılı halka arzlar yönetmiş bir kripto para borsasıyız. Gamer Arena ile gerçekleştireceğimiz bu partnerlik de oyun sektörüne atacağımız daha önemli adımların ilkini oluşturuyor. İki dijital evreni GAU Token ile buluşturacak olmak token projelerindeki “Metaverse” kavramını da doğrudan pozitif etkiliyor. 300 binin üzerinde oyuncuya sahip Gamer Arena’da GAU Token ile birçok yeniliğe ve projeye imza atacağız. İki sene önce 46 milyar dolar iken şu an 176 milyar dolar hacme ulaşmış oyun sektörü tıpkı kripto para sektörü gibi yukarı ivmelenen bir sektör. Bu anlamda GAU Token’ın oyun sektörü ve kripto para sektörünün buluşmasında öncü ve etkili bir adım olacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.7 Sürümü ile Arcane İçerikleri Oyuna Ekleniyor

Sosyal Medya Saldırıları Son Bir Yılda %83 Artış Gösterdi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz