huobi-global-uzay-cekilis-teknosafari

Popüler kripto para borsası Huobi, Sonsuzluk temalı kutlama kapsamında bir kullanıcısını uzaya gönderecek. 8. yıl dönümü kutlamaları kapsamında yapılacak çekiliş, bir kripto para borsası tarafından verilen ilk ödül olacak.

Popüler kripto para borsalarından birisi olan Huobi Global, 8. yıl kutlamaları kapsamında bir kullanıcısını uzaya gönderecek. 500 bin dolar değerindeki uzay seyahati ile Huobi Global, kullanıcılarından bir tanesini bugüne kadar çok az kişinin tecrübe ettiği bir deneyimi elde edecek.

Çekilişin kazananı, sıkı bir eğitim ve sağlık kontrollerinin ardından atmosferin dış tabakasına çıkacak. Yerçekimsiz ortamda dünyanın manzarasını deneyimleyecek olan kullanıcıdan herhangi bir koşul beklenmeyecek.

Dünya genelinde benimsenen uzay yolculuğu yarışı, Huobi’nin herkes için erişilebilir ve kapsayıcı finans vizyonunu yansıtacak. 8. yıl dönümü teması “Infinity” (Sonsuzluk) anahtar kelimesinden yararlanıyor. Tema, blok zinciri endüstrisinin sunduğu zaman, hayal gücü ve olasılıklardaki sınırsızlığı yansıtıyor.

huobi-uzaya-teknosafari

Huobi Group Kurucu Ortağı Du Jun, konu hakkında “Bu küresel çekilişi başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Uzay teknolojisi ciddi sıçramalarla büyüyor, sınırları aşıyor ve biz de şanslı bir kişiye hayatının fırsatını vermek istiyoruz. Uzay kavramının, herkese imkansıza erişme fırsatı verme konusundaki küresel vizyonumuzla uyumlu olduğuna inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Huobi Global Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş ise, Sonsuzluk teması üzerine kurgulanan kutlamalar ile finansın geleceğine dikkat çekmek istediklerini belirtti. Dijitalleşmenin her geçen gün hız kazandığı günlerde, uzay yolculuğunun çok daha anlamlı olacağı düşünülüyor.

Uzay Uçuşu – Büyük Çekilişin Detayları:

 

  • Büyük çekiliş, 16 Kasım 2021 Salıgünü 20:00 (UTC+8) ile 16 Aralık 2021 Perşembe 20:00 (UTC+8) arasında tüm yeni ve mevcut Huobi Global kullanıcılarına açıktır.
  •  Gerekli Kimlik Doğrulama (KYC) süreçlerinden geçen tüm Huobi Global kullanıcıları kampanya sayfasında gerekli bilgileri girerek çekilişe katılabilir. Huobi Global kullanıcısı olmayanlar, hesap açmaya yönlendiren bir pencere ile karşılaşacaktır. Alternatif olarak, Huobi Global mobil uygulamasını Android veya Apple uygulama mağazalarından indirerek de bir hesap açabilirler.
  •  Her katılımcıya numaralı bir sanal uzay bileti verilecek ve kampanya sona erdiğinde rastgele bir şanslı kullanıcı seçilecektir. Kazanan, 30 Aralık 2021’de Huobi’nin resmi Twitter hesabında duyurulacak ve e-posta yoluyla bildirilecek.

İlginizi Çekebilir:

Teknolojiseverlerin mutlaka izlemesi gereken en iyi teknoloji filmleri (Liste)

Sosyal Medya Saldırıları Son Bir Yılda %83 Artış Gösterdi

Profesyoneller için Tasarlanmış Dizüstü Bilgisayar: Acer ConceptD 3 Ezel Pro

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz