marti-huawei-appgallery-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’de hızla büyüyen ve yurt dışından da yüksek yatırımlar alan mikro mobilite sektörü, genişlemeye devam ediyor. Sektörün ilk girişimlerinden birisi olan Martı, Huawei AppGallery kütüphanesine eklendi.

Huawei, Android ve iOS ardından dünyanın en büyük 3. uygulama mağazası olarak kabul edilen AppGallery kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Ekosistem, tamamen kullanıcıların beklentileri ve talepleri ile büyüyor. Türkiye’de 8 milyonun üzerinde kayıtlı abonesi ve 5 milyonun üzerinde aylık aktif kullanıcısı olan Martı, artık Huawei AppGallery kütüphanesinde de yer alıyor.

Ulaşım sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirme hedefi ile başlayan Martı, yerel olarak geliştirdiği yazılımları, alanında profesyonel çalışanları ve milyonlarca müşterisi ile sektörde en bilinen simlerden birisi olmaya devam ediyor. Martı, düşük karbon salınımı ile çevreyi korurken şehir trafiğine pratik bir çözüm sağlıyor. Karekod tarama, temassız işlem ve haritalar gibi HMS altyapısı hizmetleri ile donatılan Martı, milyonlarca AppGallery kullanıcısının hizmetine sunuldu.

huawei-appgallery-teknosafari

AppGallery, kullanıcıların hassas verilerini ve gizliliğini korumak için en üst düzey doğrulama yöntemlerini kullanıyor. Biyometrik veriler gibi kişisel olarak duyarlı bilgiler, hiçbir koşula Huawei cihazın dışında işlenmiyor. Üstelik kullanıcılar, kişisel bilgileri konusunda %100 kontrol sahibi oluyor. EMUI, kullanıcıların uygulamaların izinleri üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlıyor. Daha da önemlisi, tüm kullanıcı verileri anonimleştiriliyor ve her kullanıcının bölgesine karşılık gelen sunucularda yerel olarak depolanıyor.

Huawei, Türk kullanıcılar için özel, bölgesel uygulamaları hızlı bir şekilde resmi kütüphanesine eklemeye devam ediyor. Bu sayede Huawei, popüler ve küresel uygulamaların yanında, kullanıcıların sevdiği yerel uygulamalara da kütüphanesinde yer veriyor. HUAWEI AppGallery, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulamaları bölümlere ayırıyor. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken uygulama adını ‘İstek Listesine’ göndermek. Bu uygulama AppGallery’de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.

İlginizi Çekebilir:

Huawei MateView inceleme: Alınır mı? Kimin için Uygun?

Akıllı Telefon Fotoğrafçılık Yarışması Huawei Next-Image 2021 Başladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz