Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Google’ın ilk akıllı saati olan Pixel Watch modelinin fiyat ve renk seçenekleri ortaya çıktı. Ancak bu saat 6 Ekim tarihinde Google tarafından düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak!

Herbirimizin neredeyse hergün kullandığı Google, bir arama motoru olmakla sınırlı kalmıyor. Teknoloji devi şirket, birçok yazılımın yanı sıra, akıllı telefon ve akıllı saat de üretiyor. Pixel serisi telefonlarıyla kullanıcıların beğenisini cezbeden Google, şimdi de akıllı saati Pixel Watch’u kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Google geçtiğimiz günlerde Pixel 7 ve Pixel Watch’ı duyuracağı etkinlik tarihini açıkladı. 6 Ekim’d düzenlenecek etkinlikte Google’ın yeni akıllı telefonu ve uzun zamandır beklenen akıllı saati gün yüzüne çıkacak. Şimdiye kadar birçok kez karşımıza çıkan akıllı saatin şimdi de fiyat bilgileri sızdırıldı.

Pixel Watch’un Renk Seçenekleri Belirlendi!

Geçtiğimiz ay, Google Pixel Watch’un hücresel veri kullanan modelinin 399.99 dolar olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi ise yeni modelin, standart versiyonunun fiyatı sızdırıldı. Gelen bilgilere göre yeni akıllı saat 349.99 dolardan alıcı bulacak.

Pixel Watch’un fiyatı dışında renk seçenekleri de ortaya çıkmış oldu. Buna göre, Wi-Fi/Bluetooth versiyonu siyah gövde ve obsidyen kordon, gümüş gövde ve beyaz kordon, altın renk gövde ve yeşil renk seçenekleri ile sunulacak. LTE modeli Siyah/Obsidiyen, Gümüş/Füme ve Altın/Yeşil renk kombinasyonları ile gelecek.

Rekabet Konusunda Kafaları Karıştırıyor!

Pixel Watch, Google’ın ilk akıllı saati olarak piyasaya çıkacak ve o andan itibaren birçok farklı markayla rekabet edecek. Google Pixel Watch’ın rekabet edeceği markaların başında  Apple, Samsung ve Huawei geliyor. Google’ın bu markalarla başedebilmek için, özellikle kordon konusunda burada belirtilenden daha fazla seçenek sunacağı düşünülüyor.

Öte yandan Pixel Watch’un fiyatının yakın zamanda tanıtılan Samsung Galaxy Watch 5’ten yüksek olması bazı soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Şu anda Galaxy Watch 5’in 40 mm’lik versiyonu 279 dolardan satılırken, 44 mm’lik versiyonu ise 309 dolarlık fiyatla sunuluyor.

Gelen raporlara göre Google Pixel Watch, 2018 yılında üretilen işlemciden güç alıyor. Bunun yanı sıra Samsung’a kıyasla daha küçük bir bataryaya sahip olacak akıllı telefonun, rakipleri ile nasıl mücadele edeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz