Avrupa’nın en popüler kripto para borsalarından WhiteBIT, dijital yayın platformu Netflix ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Avrupa’nın en popüler kripto para borsalarından WhiteBIT, dijital yayın platformu Netflix ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. Bu ortaklık, WhiteBIT ekibinin güvenle takip ettiği bir hedef olan blok zinciri teknolojisini dünya çapında yaygınlaştırma ve uygulama çabalarının önemli bir parçası haline geldi.

Bu anlaşma, Avrupa’daki Netflix kullanıcılarına sevdikleri dizi ve filmleri izleyebilmeleri için, kripto para birimini kullanarak ödeme yapma imkanı sunuyor. Anlaşmaya göre, WhiteBIT kripto borsasının uzmanları ilgili teknik yeterliliği sağlıyor.

Anlaşma En Az 2,5 Yıl Sürecek!

Bu yeni ortaklık sayesinde taraflar, eğitim ve pazarlama faaliyetleri planladılar. Yaklaşan iş birlikçi etkinlikler, Netflix uzmanları arasında blockchain ve dijital varlıkların günlük yaşamlarında kullanımı hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olacak. WhiteBIT ve Netflix arasındaki anlaşma, Mayıs 2025’e kadar en az iki buçuk yıl geçerli olacak. WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov, tarihi anlaşma hakkında şu açıklamada bulundu:

“Savaşa rağmen, Ukrayna işi ekonomik cephede çalışmaya devam ediyor ve kazanıyor. Blok zincirinin hayranlarıyız ve bu heyecanı dünyanın her köşesine taşımak istiyoruz. Bu nedenle WhiteBIT kripto borsası, adı küresel izleyiciler için şimdiden ikonik hale gelen medya sağlayıcısı Netflix ile uzun vadeli bir ortaklık üzerinde anlaştı. Gelecekte Netflix abonelerinin sinematik şaheserlere olan sevgisinin, blok zinciri hakkında daha fazla bilgi edinme ve bu en son teknolojinin sağladığı avantajlardan ve özgürlükten yararlanma arzusuyla el ele gideceğinden eminiz.”

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz