spider-man-no-way-home-fragman-teknosafari

Marvel Sinematik Evreni için Spider-Man: No Way Home, büyük bir önem taşıyor. Çok büyük bir kitle tarafından beklenen Spider-Man: No Way Home için 2. fragman yayınlandı.

Hiç şüphesiz yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan Spider-Man: No Way Home için 2. fragman yayınlandı. Bir süredir beklenen fragman, film hakkında daha fazla fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Spider-Man: No Way Home çıkış tarihine 1 ay kala (17 Aralık 2021) yeni fragman yayınlandı. Daha önce birçok görüntünün sızdırılması ile gündeme gelen film, yeni fragman ile birlikte sızdırılan bilgilerin doğru olduğunu gösteriyor.

Serinin yeni filmi, ‘paralel evren’ konusunu işleyeceğini resmi olarak gösterdi. Ayrıca önceki Örümcek Adam filmlerinde yer alan kötü karakterler, yeni filmde de görülecek. Ancak filmde 3 Örümcek Adam yer alacak mı hala bilinmiyor.

Spier-Man 3: No Way Home içerisinde görülmesi beklenen oyuncular şu şekilde: Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bu isimler arasından yalnızca Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Ayrıca fragmanın yayınlanması ile gündeme gelen bir konu daha bulunuyor. Paylaşılanlara göre Marvel Brezilya YouTube kanalında ilk önce bazı farklılıklar olan bir fragman paylaşılmış. Ardından bu fragman silinip normal sürüm paylaşılsa da, silinen fragmanda 3 adet kötü karakterin aynı anda hasar aldığını görüyoruz. Bu sahnenin var olan fragmandan silinmiş olması, filmde 3 adet Örümcek Adam olma ihtimalini daha da artırıyor.

İlginizi Çekebilir:

Elektrikli Porsche Taycan GTS ve Taycan GTS Sport Turismo Duyuruldu

PUBG Geliştiricisi Krafton’un Oyunu Thunder Tier One, Modlamaya İzin Verecek

Netflix, Ünlü İsimler ile Dolu Don’t Look Up Fragmanını Paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz