kulup-netflix-2-sezon-teknosafari

Netflix tarafından yayınlanan ve ilk günden büyük bir izleyici kitlesine ulaşan yerli dizi Kulüp için 2. sezon çıkış tarihi belli oldu. Dizinin 2. sezonu da ilk sezon kadar ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Netflix, geçtiğimiz ay yeni Türk dizisi Kulüp ile birlikte gündeme gelmişti. Yayınlandığı ilk günden Netflix Türkiye’de en çok izlenen yapımlardan biri haline gelen dizi, gerek konusu gerekse de olay örgüsü ile büyük bir beğeni topladı.

Dünya genelinde de Top 10 listelerine girmeyi başaran Kulüp, ilk sezonu ile IMDb üzerinde 8 puan toplamayı başardı. Bununla birlikte Netflix, Kulüp 2. sezon için yeni bir fragman yayınladı. Fragman ile dizinin yeni sezon çıkış tarihi de belli oldu.

Dram türünde bir dizi olan Kulüp, 1950’li yılların İstanbul’unu anlatıyor. Dizinin konusu, bir anneye ve annenin yeniden bağ kurmaya çalıştığı kızında odaklanıyor. Gökçe Bahadır, Salih Bademci ve Barış Arduç gibi popüler oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosu Aysin Akbulut, Rana Denizer ve Necati Şahin tarafından kaleme alındı.

Netflix Kulüp 2. sezon fragmanı

Yayınlanan fragman ile birlikte 2. sezon konusu hakkında ipuçları görülüyor. Hatta tarihte 6-7 Eylül Olayları olarak geçen bazı durumların, dizide de yer alacağı düşünülüyor.

Kulüp 2. sezon, herhangi bir erteleme kararı olmadığı taktirde 6 Ocak 2022 tarihinde Netflix’te yayınlanacak. Dizinin toplamda kaç sezon olacağı ve 2. sezonun kaç bölümden oluşacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:

Hepsiburada Efsane Kasım istatistikleri paylaşıldı

Aralık ayında ColorOS 12 alacak Oppo modelleri paylaşıldı

Help Steps uygulaması, 175 milyar adım ile 6.5 ton mama bağışladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz