justwatch-nedir

JustWatch, Kasım ayında en çok izlenen diziler ve filmler listesini yayınladı. Kasım ayının en çok izlenen filmi Red Notice iken, en çok izlenen dizisi ise Arcane oldu.

Kişiye özel dizi ve film önerileri sunan arama motoru JustWatch, içerik aramaktan sıkılan kullanıcılar için özel olarak geliştirildi. 2014 yılından bu yana hizmet veren ve Türkiye’den de erişilebilen platform, her ay en çok izlenen diziler ve en çok izlenen filmlere ilişkin verileri yayınlıyor.

Netflix, BluTV, PuhuTV, Amazon Prime Video, Google Play Movies gibi birçok kaynakta bulunan tüm içerikleri derleyen JustWatch, kullanıcıların beğeni ve izleme alışkanlıklarına göre dizi ve film önerileri sunuyor. Kullanıcılar platform üzerinden doğrudan ilgili içerik sağlayıcısına yönlendiriliyor. Bu şekilde Türkiye’de en çok izlenen filmler ve diziler hakkında data oluşturulabiliyor. İşte Kasım ayının en çok izlenen diziler ve filmler listesi…

Kasım Ayında Türkiye’de En Çok İzlenen Filmler

kasim-en-cok-izlenen-filmler-teknosafari

1) Red Notice

Film, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. Dünyanın en çok aranan sanat eseri soyguncusu ve onun peşindeki bir FBI uzmanı, kendilerinden daima bir adım önde kalan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için gönülsüzce birlikte çalışır.

2) Hırsızlar Ordusu

“Ölüler Ordusu”nun öncesini anlatan filmde gizemli bir kadın, Avrupa’nın farklı yerlerindeki son derece güvenli kasaları soymak için banka memuru Dieter’dan yardım ister.

3) Hayalet Avcıları

Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmektedir. Geçimlerini sağlamakta zorlanan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından pek memnun olmayan Trevor, çok geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üyesi olduğunu gösteren ekipmanlar bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile birlikte bulduklarını kurcalarken kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olur.

Kasım Ayında Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

kasim-en-cok-izlenen-diziler-teknosafari

1) Arcane

Arcane, League of Legends evreninde yer alan ütopik bir bölgede baskı gören yeraltı şehri Zaun’da geçiyor. Animasyon türündeki dizi evrenin iki büyük şampiyonunun ve onların birbirinden ayrılmasına neden olan gücün hikayesine odaklanıyor.

2) Cowboy Bebop

Bu canlı çekim dizide ödül avcısı bir arkadaş grubu, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşinde. Yeterince yüksek bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmaya hazırlar.

3) True Story

Ağabeyiyle Philadelphia’da geçirdiği bir gecenin ardından başarılı kariyeri ve hayatı tehlikeye giren dünyaca ünlü komedyen çaresizce bir çıkış yolu arar.

İlginizi Çekebilir:

Haziran Ayında Türkiye’de En Çok İzlenen Film ve Diziler Açıklandı!

Netflix Dizisi Sweet Tooth ‘un İkinci Sezonu Geliyor

Netflix Dizi ve Filmlere Özel Ürünlerin Bulunduğu E-Ticaret Sitesi Açtı: Netflix.shop

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz