Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Türkiye’nin teknoloji devlerinden birisi olan Monster Notebook’ta üst düzey bir atama yaşanıyor. Şirkette yapılan son değişiklik sonucunda 20 yılı aşkın bir süredir teknoloji şirketlerine dair deneyim sahibi olan Koray Yıldız, Ticari Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak atandı.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden birisi olan ve oldukça da başarılı bir performansa sahip olan Monster Notebook Ticari Genel Müdür Yardımcılığına yeni bir isim atandı. Bundan önce 20 yıldır sektörde önemli görevler üstlenen Koray Yıldız, şirketin yeni Ticari Genel Müdür Yardımcısı oldu. İşte detaylar!

Monster Notebook’a Yeni CCO

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları kapsamında faaliyet yürüten Monster Notebook, Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından birisi olarak biliniyor. Müşterilerine vermiş olduğu ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi ve hatta koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle içinde bulunduğu sektörde fark yaratan marka, oyun severler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Bir dünya markası olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren şirket, yurt dışı operasyonlarını ise Dubai ofisi, Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütmeye devam ediyor. Bu şekilde başarılı ticari hayatına devam eden şirkette son günlerde ise üst düzey bir atama söz konusu. Bu alanda 20 yıldır deneyime sahip olan Koray Yıldız, artık şirketin yeni Ticari Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Eğitim ve Deneyim Sahibi

Yeni görevi ile birlikte şirketin satış, pazarlama, oyun segmenti ve müşteri deneyimi gibi konuların yönetiminden sorumlu olacak olan Koray Yıldız, bu alanda 20 yılı aşkın bir deneyime sahip. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden (ODTÜ) Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Koray Yıldız, bu eğitimin ardından ise 2007 yılında PennState Üniversitesi’nde Pazarlama ve Tedarik Zinciri üzerine İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA) programını tamamladı. Devamında ise 2009 yılında The Wharton School’dan finans eğitimi aldı. ABD, BAE, Türkiye ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde 20 yılı aşan bir sürede faaliyet gösteren Koray Yıldız, satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında liderlik rolleri üstlenmiştir. Monster Notebook’un yeni CCO’su olarak çalışacak olan Yıldız, şirketin global ticari faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu kişi olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz