Netflix Dizisi Sweet Tooth 'un İkinci Sezonu Geliyor

Online içerik platformu Netflix, DC çizgi romanından uyarlanan Sweet Tooth ‘un ikinci sezonuyla maceralarına kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Sweet Tooth ikinci sezon yayın tarihi açıklanmasa da sezonun 8 bölümden oluşacağı duyuruldu.

Jeff Lemire’ın DC çizgi roman serisinden uyarlanan ve başrollerinde Christian Convery ve Nonso Anozie’nin yer aldığı Sweet Tooth ‘un ikinci sezonu resmi olarak duyuruldu. Sweet Tooth ikinci sezon yayın tarihi henüz açıklanmasa da sezonda birer saatlik 8 bölümün olacağı ve maceranın süreceği duyuruldu.

İlk sezonu, 4 Haziran 2021’de Netflix’te yayınlanan Sweet Tooth ilk dört haftasında 60 milyon hanede izlenmiş ve başarılı bir performans sergilemişti. İnsan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu edinen dizinin ikinci sezonunda Jim Mickle yürütücü yapımcı, senarist, yönetmen ve dizi sorumlusu olarak görev alacak.

Mickle, dizinin ikinci sezon onayı almasıyla ilgili şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanındaki insanların geyik çocuğumuza nasıl aşık olduğunu deneyimlemek heyecan verici ve oldukça iç açıcıydı. Netflix ile işbirliğimizi sürdürmek ve Gus ile arkadaşlarını olağanüstü yolculuklarını devam ettirmek için daha heyecanlı olamazdık.”

Mickle ile beraber Team Downey’den Susan Downey, Robert Downey Jr., ve Amanda Burrell ve Linda Moran yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor. Team Downey’den Evan Moore ise yapımcı olarak yeni sezona geri dönüyor.

Team Downey’in Warner Bros. Television ile birlikte hazırladığı Sweet Tooth’un oyuncu kadrosunda Christian Convery (Gus), Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Bear), Dania Ramirez (Aimee Eden), Neil Sandilands (General Abbot), Will Forte (Father) ve James Brolin (Anlatıcı) yer alıyor.

Netflix’in 2021 ikinci çeyreğinde en çok izlenen orijinal yapımlar arasında giren ve 3. olan Sweet Tooth ‘un gösterim tarihinin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Sweet Tooth Konusu 

sweet tooth konusu

On yıl önce yaşanan “Büyük Çöküş” dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde “melezlerin” ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar.

Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus (Christian Convery) adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika’dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus’ın kökeni, Jepperd’ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar. Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil ve tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.

İlginizi Çekebilir:

Netflix ’in E-Ticaret Sitesi Yeni Bir Akım Başlattı: P-Ticaret

Netflix, The Witcher’ın İkinci Sezon Fragmanını Yayınladı!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz