Netflix’in sevilen dizisi The Witcher’ın ikinci sezon çekimleri geçen aylarda tamamlanmıştı. 2021’in sonunda yayınlanacak olan The Witcher ’ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı. 

Netflix’in ünlü bir kitap dizisinden uyarladığı The Witcher dizisi, ilk sezonuyla hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden başarılı notlar almıştı. Henüz ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezon için onay alan ve Netflix’in güvendiği yapımın çekimleri ise nisan ayında tamamlanmıştı. Netflix The Witcher ‘ın ikinci sezon yayın tarihini de duyurdu ve ilk fragmanı yayınladı.  The Witcher ‘ın ikinci sezonu 17 Aralık 2021’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak. 

The Witcher’ın ikinci sezon yayın tarihi; WitcherCon’un Anya Chalotra, Freya Allan, Mimi M Khayisa, Paul Bullion ve dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich’in katıldığı ‘Kader Kartlar’ panelinde duyuruldu.

Henry Cavill’in Rivialı Geralt ve Freya Allan’ın Ciri olarak gözüktüğü The Witcher’ın ikinci sezon duyurusu, WitcherCon’un bir parçası olarak sürpriz bir şekilde açıklandı.

The Witcher ‘ın konusu

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir. 

The Witcher İkinci Sezon konusu

Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla‘yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük mücadelesi verirken, Geralt’ın genç prensesi koruması gereken çok daha tehlikeli bir şey söz konusudur, çünkü Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.

The Witcher ikinci sezon fragmanı:

İlginizi Çekebilir:

Netflix ve CD Projekt RED, The Witcher Evreninin ‘WitcherCon’ İsimli Sanal Hayran Etkinliğine İlişkin Yeni Detaylar Paylaştı  

The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimlerinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz