Cuma, Eylül 24, 2021
Ana SayfaDijitalNetflix Yeni Türk Dizisi Fatma ’yı Yayınladı

Netflix Yeni Türk Dizisi Fatma ’yı Yayınladı

Netflix, yeni Türk dizisi Fatma ‘yı yayınladı. Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı Netflix’in yeni Türk yapımı dizi olarak izleyicisi beğenisine sunuldu. 

Dünya çapında 160 milyon abonesinin bulunduğu çevrim içi içerik akış servisi sunan Netflix, platformdaki Türk yapımı çalışmalarını hızlandırdı. Bu bağlamda özellikle son aylarda pek çok Türk yapımı dizi ve film Netflix abonelerine sunuldu. Hatta Netflix, artan Türk dizi ve filmlerinin dünya çapında daha kolay bir şekilde erişim sağlanması için ‘Made in Turkey’ kataloğunu da bünyesine eklemişti. Şimdi ise Netflix’in üzerinde çalıştığı bilinen yeni bir Türk dizisi izleyici beğenisine sunuldu. 

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma’nın bölümleri 40’ar dakikadan oluşuyor. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi şu an tüm dünyadan izlenebiliyor. 

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma’nın yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri üstleniyor. Özgür Önurme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı psikolojik drama mini dizisi Fatma’da Burcu Biricik ile birlikte Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk rol alıyor.

Netflix dizisi Fatma’nın konusu

Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Netflix Fatma ’nın fragmanı:

İlginizi Çekebilir:

Netflix Türkiye’nin En Popüler Dizileri

Netflix Türkiye, Mayıs Ayında Eklenecek Dizi ve Film Listesini Paylaştı

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR