Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler

Netflix Türkiye her ay bünyesine eklediği yeni dizi ve filmlerle en çok izlenen dijital platformlar arasında olmaya devam ediyor. Peki Kasım ayında Netflix Türkiye’de bizleri neler bekliyor? İşte; ‘Netflix Türkiye Kasım 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Kasım ayı içerileri.’ ‘Netflix Türkiye Kasım ayı programı.’ ‘Netflix Türkiye Kasım’da izleyebileceğiniz film ve diziler.’ ‘Netflix Türkiye Kasım 2021 film takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Kasım 2021 dizi takvimi.’

‘Netflix Türkiye Kasım 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Kasım ayı içerileri.’ ‘Netflix Türkiye Kasım ayı programı.’ ‘Netflix Türkiye Kasım’da izleyebileceğiniz film ve diziler.’ ‘Netflix Türkiye Kasım 2021 film takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Kasım 2021 dizi takvimi’ detaylarıyla yazımızın devamında.

Netflix Türkiye Kasım 2021 Takvimi

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler

 • Western Stars 
 • Sahtekar 
 • The Harder They Fall
 • Amina
 • The Unlikely Murderer 
 • Kulüp 
 • Lovehard 
 • Doktor Uyku 
 • Red Notice
 • Waves 
 • Hellbound 
Western Stars

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 2 Kasım

Tür: Belgesel, Müzik ve Müzikaller

Amerikalı şarkıcı, gitarist Bruce Springsteen’in aynı adı taşıyan albümünden yola çıkarak hazırlanan Westersn Stars’da ünlü şarkıcının müzik performanslarını izliyoruz ve hikâyelerine ortak oluyoruz. Filmde aynı zamanda arşiv görüntüler de yer alıyor.

Sahtekar

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 2 Kasım

Tür: Gerilim

Bill Condon’un yönetmenliğini yaptığı Sahtekar, aynı zamanda kitaplardan uyarlanan filmler türünde karşımıza çıkıyor. Film, Oxford’da ders vermiş dul bir kadının servetine göz diken kurnaz dolandırıcıyı hikâyesine taşıyor. Fakat işler dolandırıcının planladığı gibi gitmeyecektir.

The Harder They Fall

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 3 Kasım

Tür: Aksiyon, Macera

Kovboy filmleri sevenler için birebir olan The Harder They Fall, bir kanun kaçağı ve bir çete liderinin arasında yaşanan intikam mücadelesine odaklanıyor. Nat Love kanun kaçağıdır ve düşmanı Rufus Buck ise hapisten yeni çıkmıştır. Nat Love düşmanının peşine düşmek için her şeyi yapacaktır.

Amina

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 4 Kasım

Tür: Aksiyon, Macera

Nijerya yapımı olan Amina bir dönem filmidir ve aynı zamanda gerçek hayattan uyarlanmıştır. Film, 16. yüz yılda Nijerya’nın Zazzau bölgesinde yaşayan Amina ailesinin krallığını savunma çabasını anlatıyor.

The Unlikely Murderer

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 5 Kasım

Tür: Suç, Mini Dizi

İsveç yapımı mini dizi The Unlikely Murderer 5 Kasım’da Netflix Türkiye aboneleriyle buluşuyor. Dizi, İsveç Başbakanı Olof Palme’nin uğradığı suikastın görgü tanığı olduğunu söyleyen bir adamın aslında cinayet zanlısı olma ihtimalini konu alıyor.

Kulüp

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 5 Kasım

Tür: Drama

Bir dönem oldukça popüler olan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin yönetmen koltuğunda tanıdığımız Zeynep Günay Tan şimdi de Kulüp dizisiyle Netflix’te. 1. kısım yayın tarihi 5 Kasım olan dizinin oyuncu kadrosunda, Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Asude Kalebek gibi isimler yer alıyor. Dönem dizisi olan Kulüp, 1950’ların İstanbul’unda sorunlu bir geçmişe sahip olan bir annenin kızıyla bağ kurabilmek için bir gece kulübünde çalışmaya başlamasını konu alıyor.

Lovehard

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 5 Kasım

Tür: Romantik, Komedi

Bir flört uygulamasında ruh eşiyle tanışan yazar Noel’de sürpriz yapmak için gittiğinde sahte profille kandırıldığını öğrenir. Fakat kendisini kandıran kişi, profilini çaldığı adamla yazarı bir araya getirmeye çalışacaktır.

Doktor Sleep

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 9 Kasım

Tür: Korku, Gerilim

The Shining’in devam filmi olan Doktor Sleep’in yönetmen koltuğunda Mike Flanagan oturuyor. The Shining’de izlediğimiz Danny artık bir yetişkindir. Danny gibi psişik yeteneklere sahip olan küçük bir kız ise Danny’i şeytani bir topluluğa karşı uyarır.

Red Notice

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 12 Kasım

Tür: Aksiyon, Macera

Özellikle aksiyon türü filmlerde görmeye aşina olduğumuz Dwayne Johnson’ı Red Notice’de de başrolde izliyoruz. Film, FBI’ın en iyi profil uzmanı ve iki rakip suçlunun riskli bir soygunda bir araya gelmelerini konu alıyor. Böyle bir ekip bir araya geldiğinde ise olacakları kestirmek imkânsızdır.

Waves

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 15 Kasım

Tür: Drama

Bağımsız filmlerden olan Waves, yaşadıkları trajik bir kayıptan sonra hayatları altüst olan bir ailenin hikâyesine odaklanıyor. Aile derin bir yasa boğulmuştur ancak hayatlarında yeni aşk da ortaya çıkacaktır.

Hellbound 

Netflix Türkiye Kasım'da İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerYayın Tarihi: 19 Kasım

Tür: Korku, Gerilim

Netflix Türkiye Kasım’da izleyebileceğiniz dizi ve filmler listemizde son sırada Hellbound yer alıyor. Kore yapımı olan Hellbound, 19 Kasım’da 1. sezonuyla izleyicinin karşısına çıkacak. Train to Busan filmiyle adından söz ettiren Yeon Sang-ho’nun yönetmenliğini yapacağı dizi, 6 bölüm olarak yayınlanacak. Bir hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide, insanlar doğaüstü varlıklar görmeye başlar ve bu varlıklar onları cehenneme gitmeye mahkum eder.

İlginizi Çekebilir:

Dijital Platformlardan İzleyebileceğiniz En İyi Türk Dizileri

Yurt Dışında Staj Bulabileceğiniz Siteler

Poco X3 GT detaylı inceleme / 1 Aylık Kullanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz