New World kapalı beta ön siparişi veren herkes tarafından oynanabiliyor olacak. Kapalı beta döneminin Temmuz ayında gelmesi bekleniyor.

New World, Amazon’un yaklaşmakta olan bir PC MMORPG oyunudur. 23 Temmuz’da kapalı beta sürümüyle gelmesi bekleniyor.

Amazon, PC Gaming Show sırasında oyunun PvP dövüş deneyimi hakkında daha fazla bilgi içeren bir oyun fragmanı yayınladı.

New World Kapalı Beta Trailer

Amazon, New World oyunu hakkında bazı bilgiler de verdi. Oyuncular oyunda ekipleriyle düşman kulelerini kuşatabilecek ve parçalı aşamalarla büyük savaşlar yapabilecek. Ayrıca savaş alanında aynı anda 100 oyuncuya kadar birlikte oynanabilecek. PvE modları ve oyuncular için ayrılmış üst düzey içerikler de dahil olmak üzere, ek çok oyunculu modlar da bulunacak.

New World oyununu ön siparişle alanlar Isabella’s amulet, Fist Bump Emote, bir adet guild crest set ve Expedition One adlı gibi birkaç dijital öğeye de erişebilecekler.

New World Oyunu

New World oyunu Orange County ismindeki bir Amazon oyun geliştirici ekibi tarafından geliştirilmektedir. Geliştiriciler arasında daha önce Destiny, World of Warcraft ve Everquest gibi oyunlarda görev almış kişiler de bulunuyor.

Biraz daha oyun hakkında bilgi verecek olursak şöyle diyebiliriz. Oyun 1600’lerin ortalarında geçiyor ve Atlantik Okyanusu’ndaki İngiliz Amerika’dan sonra modellenen kurgusal bir araziyi kolonize ediyor. Oyun sadece PC platformu için çıkacak.

Amazon’un daha önce çıkarmış olduğu oyunlar da bulunuyor. Bunlara birkaç örnek verecek olursak; Crucible, Breakaway ve Lost Within’i örnek gösterebiliriz.

New World’ün şu anda iki ayrı satın alma opsiyonu bulunuyor. Bunlar; Standart ve Deluxe. Her sürümün oyunculara sunduğu farklı ayrıcalıklar da var. Bu bilgileri Amazon kendi satış sitesinde yazmış. Biz de aşağıya bırakıyoruz.

New World Standart Edition

  • The Corrupted’in acımasız lejyonlarının üstesinden gelin, bu tehlike ve fırsat ülkesinde rakip oyuncularla savaş hatları çizin.
  • Yakın dövüşte beceri ve gücü birleştir, hassas mesafeden saldırı veya ana gizli saldırılar düzenle.
  • Yiyecek ve işçilik malzemeleri için vahşi hayvanları avlayın, gücünüzü ve yükselişinizi artırmak için topraktan değerli kaynakları toplayın.
  • New World oynanabilir olduğunda Kapalı Beta’ya katılmak ve Isabella’s amulet, Fist Bump emote, bir guild crest set ve “Expedition One” benzersiz başlığını almak için lansmandan önce ön sipariş verin.

New World Deluxe Edition

Deluxe Edition, Standart Edition’daki bütün özellikleri kapsıyor. Harici olarak Woodsman zırh kaplaması, Woodsman balta kaplaması, Mastiff ev hayvanı, Taş/Kağıt/Makas emote seti ve New World dijital sanat kitabını da içeriyor.

İlginizi çekebilir:

Yeni Batman: Arkham Oyunu Yakında Açıklanabilir

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz