Okuma Süresi
1 dakika

Yakın tarihli bir rapora göre Nokia, akıllı TV markasını yakında Hindistan’da piyasaya sunacak. Flipkart, Hindistan pazarında Nokia markalı bir akıllı TV piyasaya sürüleceğini resmen açıkladı.

Hindistan’ın en büyük e-ticaret platformlarından olan Flipkart, Nokia’nin akıllı televizyon sektörüne girdiğini onayladı.

Flipkart’ta kıdemli başkan yardımcısı olan Adarsh Menon, Nokia ile olan ortaklığın Hindistan pazarındaki tüketicilere yüksek kalitede, gelişmiş ürünler sunmamızı sağladığını söyledi. Menon, “Nokia, büyük bir soyağacı ile dünyaca ünlü bir marka. Flipkart, en iyi markaları ve teknolojileri bir araya getirmek için Nokia ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor. Flipkart, yeni Nokia akıllı TV’yi platformundaki 200 milyon tüketiciye tanıtmaya hazır” dedi.

Nokia Marka Ortaklıkları Başkan Yardımcısı Vipul Mehrotra, bunun yeni bir bölümün başlangıcını işaret ettiğini söyledi. Bunun nedeni şirketin yeni bir ürün kategorisine başlaması. Rapora göre, Flipkart, Nokia Smart TV’nin üretimini ve teslimatını tamamen kontrol edecek. Nokia TV’nin üretimi Hindistan’da yapılacak, JBL ise sesi yönetecek.

Nokia Marka Ortaklıkları Başkan Yardımcısı Vipul Mehrotra ise “Ülkenin önde gelen e-ticaret şirketi Flipkart’ın ilk kez Nokia markalı akıllı TV’leri Hindistan’a getirmesinden çok memnunuz. Bugün, Nokia markası için yeni bir kategorideki heyecan verici bölümün başlangıcını işaret ediyor. Markamızın kalite, tasarım ve güvenilirlik için güvendiği Hindistan’dan daha iyi bir başlangıç noktası. Flipkart’ın Hintli tüketicilerin ihtiyaçları ve davranışları hakkındaki anlayışı ve erişiminin gücü Nokia markalı Akıllı TV’lerin çoğunun erişilebilir ve uygun fiyatlı olmasına yardımcı olacak” dedi