Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Yakın zamanda piyasaya sunulması beklenen Nokia TV’nin ilk görüntüleri sızdırıldı. JBL ses sistemine sahip olacak cihaz, Nokia’nın ilk akıllı televizyonu olacak.

Hindistan merkezli e-ticaret platformu olan Flipkart, Nokia markalı ilk akıllı televizyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Flipkart ve Nokia geçtiğimiz dönemlerde bir anlaşma yaptıklarını duyurmuştu.

Motorola, Huawei, Honor gibi akıllı telefon üreticileri de TV pazarına girmeye başlamıştı. Nokia’da TV sektörüne giren akıllı telefon üreticileri kategorisine katılmış oldu.

Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Nokia TV’nin ilk görüntüleri internete düştü.

Nokia TV’lerin çok geniş bir frekans aralığında minimum ses bozulması ve net ses sunacağı edinilen bilgiler arasında. Ayrıca televizyonlar Dolby Audio ve DTS TruSurround teknolojilerini de destekleyecek. Öte yandan Nokia’nın yeni akıllı televizyonunun sağ alt köşesinde ise yüksek kaliteli bir ses sistemiyle donatılacağını gösteren Sound by JBL logosu da bulunuyor.

Nokia’nın yeni akıllı televizyonunun ne zaman piyasaya sürüleceği şu an için belli değil, şirketin ilerleyen zamanlarda resmi bir açıklama yapması bekleniyor.