nubia red magic 7 pro

ZTE’nin en yeni oyuncu telefonu nubia Red Magic 7 Pro, küresel pazarda satışa çıktı. Satışa çıktığı ülkeler, fiyat ve detaylar haberimizde.

nubia Red Magic 7, Şubat ayında tanıtılmış ve lansmandan sadece birkaç gün sonra dünya çapında satışa çıkmıştı. Şimdi ekran altı kameraya sahip, nubia Red Magic 7 Pro küresel pazarda sahne alıyor.

16GB RAM ile desteklenmiş Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, Red Magic 7 Pro ile söz konusu oyun oynamak olduğunda her şeyin planladığı gibi gitmesini sağlıyor. Red Core 1 olarak adlandırılan özel oyun çipi ses, RGB aydınlatma ve dokunsal geri bildirim ile ilgilenerek, ana yonga setinin tüm odağını en iyi yaptığı şeye, yani oyunlara aktarmasına imkan sağlıyor.

Çok fazla oyun, çok fazla ısı anlamına da geliyor. Bu nedenle nubia, 4,124 milimetre karelik ısı dağıtım plakası dahil olmak üzere dokuz farklı ısıyı bertaraf etme çözümü kullanıyor. Bunların üzerine Red Magic 7 Pro, “süper sessiz” kalabilirken dakikada 20.000 devire ulaşabilen yeni bir turbofanla da soğutmayı destekliyor.

nubia red magic 7 pro supernova

Önsipariş teklifleri 22 Nisan’da başlıyacak telefonun, Obsidian Black versiyonu 256GB depolama alanına ve 799€ (Yaklaşık 12.750 TL) fiyat etiketine sahip. Yukarıda gördüğünüz Supernova adlı şeffaf versiyonu ise 512 GB dahili depolama ile geliyor ve 899€ (Yaklaşık 14.250 TL) fiyatla satılacak.

Nubia Red Magic 7 Pro’nun piyasaya sürüleceği ülkelerin tam listesi:

Birleşik Krallık
Avrupa: Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Litvanya, Hırvatistan, Lüksemburg, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Danimarka, Polonya, Estonya, Portekiz, Finlandiya, Romanya, Fransa, Slovakya, Almanya, Slovenya, Yunanistan, İspanya, İsveç, İrlanda, Macaristan, İtalya, Letonya, Malta.
Kuzey Amerika: Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri.
Asya Pasifik: Avustralya, Hong Kong (Çin SAR), Endonezya, Makao (Çin SAR), Filipinler, Vietnam, Singapur.
Orta Doğu: İsrail, Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar.
Latin Amerika: Meksika, Peru ve Şili

Küresel Red Magic 7 Pro ile Çinli olan arasındaki tek fark ise 5.000 mAh kapasiteli bataryanın Çin’deki 135W yerine uluslararası pazarda 65W hızlı şarj desteğine sahip olması olarak dikkat çekiyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Kıvrılabilir LG OLED TV, Türkiye’de sınırlı sayıda ön siparişle satışta

BiP Web sürümü hayatı kolaylaştıran özelliklerle faaliyete geçti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz