casper-kurumsal-teknosafari

Teknoloji, artık yaşamın her yerine yer alıyor. Faaliyetlerin yönetiminden üretim alanına kadar neredeyse her alanda teknolojiden yararlanılıyor. Türkiye’nin birçok büyük şirketi, bu alanda Casper kurumsal çözümleri tercih ediyor.

Son yıllarda kurumlar, kazandıkları paralar ile değil, teknolojik altyapıları ile ön plana çıkıyor. Bunun arka perdesinde ise kurumların sahip oldukları teknolojik çözümlerin hem çalışanlarının verimliliğini artırdığı gerçeği hem de müşterilerine karşı faaliyetlerini kesintisiz sürdürmenin gücü yatıyor.

Casper, Kurumsal Çözümler çatısı ile Türkiye’nin ilk 500 şirketinin %20 gibi bir oranına hizmet veriyor. Ayrıca Casper, en büyük üniversite ve bankaların %30’u ile çalışıyor. İş ortaklarının verimli, sorunsuz ve son teknoloji çözümlerle iş süreklilerini sağlamaya çalışan Casper ile tüm kurumsal ihtiyaçlar tek bir çatı altında toplanıyor. Her talebe cevap verebilen Casper Kurumsal Çözümler, düşük servis dönüşleri, sürekli gelişen ürün kalitesi ile tek bir çatı üzerinden tanışma imkanı sunuyor.

casper-kurumsal-bilgisayar-teknosafari

Finanstan perakendeye, sağlıktan eğitime kadar her sektöre uygun iş çözümleri sunan Casper, iş ortaklarının hedeflerine ulaşması için destekte bulunuyor. Ayrıca şirket, Türkiye’nin her yerinden kurumlara servis imkanı sunuyor ve 5 yıla kadar garanti destek paketlerine yer veriyor.

VIA, Nivana ve Excalibur markaları ile telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC modellerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile Casper kurumsal ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Instagram Ücretli Abonelik Fiyatları Belli Oldu

İBB, Yürü be İstanbul ile 1000 Adım Atanlara Kahve Ismarlayacak

Avrupa Ülkeleri Evsel Atık Konusunda Birinci Sırada

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz