Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Disney ve Marvel, 9 Eylül tarihinde yapacakları ortak bir yayın ile geliştirdikleri ve çıkarmayı planladıkları yeni oyunları tanıtacaklar. İşte o oyunlar ve detayları!

Disney’in her sene gerçekleştirilen ve online olarak da katılma imkanı sunan fuarı D23, bu yıl 9 Eylül’de düzenlenecek. Özellikle de Disney ve Marvel oyunlarını takip eden oyun severler, bu etkinliği kesinlikle kaçırmak istemeyecek! Peki D23 etkinliğinde hangi oyunlar tanıtılacak? Oyunlara dair hangi bilgiler verilecek?

Indiana Jones, Wolverine ve Daha Birçoğu…

Disney ve Marvel Games’in 9 Eylül tarihinde gerçekleşecek D23 fuarında, canlı yayınında Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns ve Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın yeni videolarının ve yeni içeriklerinin takipçilerin beğenisine sunulacağı düşünülüyor. Disney ayrıca kesin olarak Uncharted’ın eski yönetmeni Amy Hennig’in stüdyosu Skydance New Media’nın geliştirdiği yaklaşan Marvel oyununa dair detayların da paylaşılacağının sinyalini veriyor.

Disney’in düzenlediği D23 etkinliğinde, Skydance ve Marvel’ın geçen yıl Ekim ayında duyurduğu ancak detay vermediği oyunu ile ilgili bilgilerin de paylaşılması bekleniyor. Skydance ayrıca bir de Star Wars oyunu geliştiriyor ancak o oyun ile ilgili bilgilere ulaşmak henüz mümkün görünmüyor.

Etkinlik Ne Zaman Düzenlenecek ve Hangi Oyunlar Tanıtılacak?

Disney, söz konusu fuarda hangi oyunları tanıtacağına dair net bir açıklama yapmadı, ancak oyun ve teknoloji tutkunlarının bazı tahminleri şu oyunların tanıtılacağı yönünde oldu:

  • Bethesda’dan Indiana Jones,
  • Insomniac’tan Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine,
  • Ubisoft, Respawn Entertainment, Aspyr ve Quantic Dream’den yeni Star Wars oyunları.

Başta da belirttiğimiz gibi bu oyunların etkinlikte tanıtılacağına dair taraflardan hiçbir açıklama gelmedi. Yalnızca bu konuya eğilenlerin tahminleri bu yöndeydi. 9 Eylül Cuma günü Türkiye saatleriyle 23:00’da D23’ün resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak etkinlikte bu soruların cevabını öğrenebileceğiz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz