pubg-new-state-cikis-tarihi-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Krafton, PUBG: New State çıkış tarihi bilgisini paylaştı. Şirket, 29-30 Ekim tarihlerinde yapılacak son test ile birlikte, 200’den fazla ülkede lansman yapacak.

PUBG: Battlegrounds yaratıcıları Krafton, yeni PUBG: New State için özel bir etkinlik düzenledi. 1 saat süren çevrimiçi gösterim ile birlikte oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Bu kapsamda PUBG: New State çıkış tarihi belli oldu.

Paylaşılanlara göre oyun, 29-30 Ekim tarihlerinde son bir test sürecinden geçecek. 28 ülkeden oyuncular ile yapılacak olan test, oyunda bulunan son rötuşlar için yardımcı olacak. Sonrasında ise PUBG: New State, 11 Kasım tarihinde, 200 ülkeden fazla bölgede, iOS ve Android cihazlarda resmi olarak çıkış yapacak.

Krafton, yeni oyun hakkında planlarından da bahsetti. PUBG: New State, güçlü ve kararlı içerik akışı, küresel hizmet desteği ve hile karşıtı önlemler konusuna ekstra önem gösterecek. Ayrıca oyun, 17 farklı dilde tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek.

Konu olarak 2051 yılında geçen PUBG: New State, yıllardır oynana PUBG: Battlegrounds oyunun sahip olduğu tüm özelliklerin üzerine ekleyerek gelecek. Krafton, yeni oyunun şimdiye kadarki en gerçekçi ve gelişmiş mobil oyunlardan biri olacağını belirtti.

Krafton CEO’su CH Kim, yeni oyun hakkında “PUBG: NEW STATE, PUBG IP’sinin özünü miras almaktadır ve küresel pazarda başlı başına bir rekabet gücüne sahip olacaktır, KRAFTON, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların keyif alacağı oyunlar üretmeye devam edecek. Oyunların en güçlü medya türü olacağı inancına dayalı olarak kapsamlı bir deneyim sunmaya kararlıyız.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

150.000 Dolar Ödüllü PUBG Mobile Pro League Türkiye 2. Sezon Başladı

PUBG 14.1 Güncellemesi, Konsollar için Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz