Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Tom Cruise ve Space X’in CEO’su Elon Musk uzayda çekilecek ilk film için çalışmalara başladı. Uzayda çekilecek ilk film için NASA’da projeye katılacak. Eğer film çekimi gerçekleşirse dünyada bir ilk gerçekleşecek. 

Ünlü aktör Tom Cruise, uzayda çekilmesi planlanan ilk film için hazırlıklara başlıyor. Ünlü oyuncu Tom Cruise, uzayda film çekmek için Elon Musk’ın sahibi olduğu uzay taşımacılığı şirketi Space X ile beraber çalışıyor. 

Tom Cruise ve Elon Musk’ın projesi henüz hiçbir film stüdyosunun projesinde yer almıyor. Ayrıca söz konusu projenin henüz geliştirilme aşamasında olduğu bildiriliyor. Ancak Tom Cruise’un uzay filminin yeni bir Görevimiz Tehlike projesi olmadığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Eğer proje gerçekleşirse uzayda çekilecek ilk film olma ünvanına sahip olacak filmin aksiyon/macera filmi olması bekleniyor. 

Tom Cruise, Space X ve NASA ile uzayda çekilecek ilk film için çalışmaya başladı

Uzayda film çekme projesi aslında planlanan ilk film değil. Bundan yirmi sene önce James Cameron, ünlü aktöre birlikte uzayda film yapıp yapmak istemediğini sormuştu. Görevimiz Tehlike 2’nin vizyona girdiği tarihte sorulan bu soruya Cruise olumlu bir yanıt verse de söz konusu proje elbette gerçekleşemedi. Ünlü Yönetmen James Cameron, 2000 yılında Uluslararası Uzay İstasyonu’nda bir belgesel çekimi yapmak istemişti. Ancak o günlerin imkanları göz önüne alınınca maalesef proje gerçekleşememişti.

Space X ile birlikte Tom Cruise’un üzerinde çalıştığı uzayda film çekme projesinin henüz erken gelişim aşamalarında olduğu için, söz konusu projenin nasıl çekileceği hakkında bir bilgi bulunmuyor. Filmin konusunun nasıl işleneceği de akıllarda oluşan bir diğer soru ve maalesef bu konu hakkında da açıklanan herhangi bir bilgi yok. Bir aksiyon filmi olma olasılığı yüksek olan filmin senarist ve yönetmen ismi de açıklanmış değil. Ancak eğer proje gerçekleşirse Tom Cruise, bugüne dek en tehlikeli film projesine hazırlanıyor olabilir. 

Ünlü aktör Tom Cruise’un tehlike barındıran aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayı tercih etmediği ve kendisini sık sık tehlikeli durumlara soktuğu biliniyor. Ancak elbette ki uzayda film çekmek ve dublör kullanmak arasında büyük bir fark var. Eğer ünlü oyuncu Tom Cruise, Elon Musk’ın uzay gemisinde film çekmeyi başarırsa hem Hollywood hem de dünya için yeni bir rekor kıracağı biliniyor. 

İlginizi Çekebilir:

Uzay yarışında SpaceX büyüyor!

UFO GÖRÜNTÜLERİ, GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA SAVAŞLARI, EVDE DELİRMEMENİN YOLLARI – DigiToll #13

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz