Razer, oyunseverler için geliştirdiği yeni mouse’unu tanıttı. Razer Basilisk V3 ismiyle anılan oyuncu mouse’u, 11 programlanabilir düğme, modlar arasında geçiş yapmak için akıllı bir tekerleğe ve Razer Chroma RGB özelliğine sahip. 

Razer, bugün gelişmiş özelleştirile bilirlik için en iyi özelliklerle donatılmış yeni Razer Basilisk V3 kablolu oyun faresini duyurdu. 10+1 programlanabilir düğme, modlar arasında geçiş yapmak için akıllı bir kaydırma tekerleği ve yüksek dozda Razer Chroma RGB ile rekabeti aydınlatmanın zamanı geldi.

Herkes ve herkes için tasarlandı

Basilisk ailesi, 2017’deki ilk lansmanından bu yana, oyuncuların kendilerine ait bir oyun faresi olmasıyla sonuçlanan düzenli yenilikler gördü. Razer Basilisk, zengin özelliklere sahip bir fareye ihtiyaç duyan oyuncular için özelleştirilebilirlik ve performans için mükemmel bir deniz feneri haline geldi.

Akıllı kaydırmada en iyisi 

Oyuncular, hem donanım hem de yazılım uygulamaları aracılığıyla Basilisk V3’te sunulan çeşitli özelleştirme seçenekleriyle tam kontrolün keyfini çıkaracaklar. Basilisk V3, kusursuz ve benzersiz bir kaydırma deneyimi için yeni tasarlanmış, akıllı Razer HyperScroll Tilt Wheel’e sahiptir. Kullanıcıların, modlar arasında otomatik olarak geçiş yapmasını veya Dokunsal Kaydırma, Akıllı Makara ve Serbest Döndürme Kaydırma adlı üç ek benzersiz mod arasında geçiş yapmasını sağlar.

  • Dokunsal Kaydırma (Tactile Scrolling) Modu: Yüksek hassasiyette ve belirgin çentikli kaydırma için. Silahlar veya beceriler arasında geçiş yapmak için idealdir.
  • Smart-Reel Modu: Razer Synapse aracılığıyla etkinleştirilen kaydırma tekerleği, daha hızlı kaydırdığınızda otomatik olarak dokunsal moddan serbest dönüş moduna geçer.
  • Serbest Döndürme Kaydırma (Free-Spin Scrolling) Modu: Akıcı, yüksek hızlı kaydırma için. Okunan içeriği hızla taramak veya tekrarlanan oyun komutlarını hızlıca gerçekleştirmek için mükemmel.

Basilisk V3 kaydırma tekerleği ayrıca, daha hızlı döndürüldüğünde farenin kaydırma hızını artıran ve uzun belgeler ve makaleler arasında daha da hızlı gezinmeye olanak tanıyan Sanal Hızlandırma özelliğine sahiptir. Sanal Hızlandırma, Razer Synapse aracılığıyla değiştirilebilir ve kullanıcıya Basilisk V3’ü daha da kişiye özgü bir hale getirmenin farklı yolunu sunar.

Daha önce hiç olmadığı gibi, kendi stilinde oyna

Farenin alt kısmındaki 10 kolay erişim düğmesi ve 1 özelleştirilebilir profil değiştirme düğmesi ile bas-konuş, ping, makrolar ve ikincil işlevler gibi hızlı temel eylemler her bir fare düğmesine istenildiği gibi programlanabilir. Profiller ayrıca kaydedilebilir ve programlar arasında sorunsuz bir şekilde değiştirilebilir. Beş adede kadar yerleşik bellek profili ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzgün bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.  

Basilisk V3, 16.8 milyondan fazla renk ve sayısız ışık efektiyle muhteşem bir Chroma RGB parıltısı için her yerinde 11 adet Razer Chroma aydınlatma bölgesi ve farenin etrafını saran bir alt ışık ile geliştirildi. Şu anda aydınlatması 150’den fazla Chroma entegreli oyunda, oyun içi etkinliklerle akıllıca senkronize olacak ve etkileşime girebilir durumda.

Harika özellikler bolluğu

Razer Basilisk V3 ayrıca Razer Focus+ 26K DPI Optik Sensör ile donatılmıştır. Dünyanın en gelişmiş ve hassas sensörü, Asimetrik Kesme gibi akıllı işlevlere sahiptir ve kullanıcılara, ihtiyaçlarına göre kalkış ve iniş mesafelerini özelleştirme olanağı verir. İstenmeyen çift tıklama riskini de ortadan kaldıran 0,2 ms’lik çalıştırma hızına (actuation speed) sahip Razer Optical Mouse Switches Gen-2 sayesinde net, amaca yönelik tıklamaları deneyimleyin.

Hem yeni hem de dünyaca ünlü Razer fare özelliklerinin bir kombinasyonu sayesinde Basilisk V3, amacı ne olursa olsun, kişiselleştirme için nihai oyun faresi olarak bir araya geliyor. 

Focus+ 26K DPI Optik Sensör hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Razer Basilisk V3 hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilir:

XPG SUMMONER Mekanik Oyuncu Klavyesi Amazon ’da İndirimde

Excalibur oyuncu kulaklığı, mouse ve klavye gibi ürünlerden oluşan yeni aksesuarlarını tanıttı

Vicrains ile Poco X3 GT PUBG testi : Söylendiği kadar iyi mi? Isınıyor mu?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz