Razer, çok düşük gecikme süresi, yüksek kaliteli ses ve daha uzun pil ömrü sağlayan özelleştirilmiş Bluetooth 5.0’ı kullanan Razer Hammerhead True Wireless kulaklıklarını duyurdu.

Razer Hammerhead True Wireless kulak içi kulaklıklar, diğer Bluetooth aygıtlarını rahatsız eden can sıkıcı gecikme, takılma ve senkronzasyon bozukluğu olmadan; oyunlar, filmler ve müzik için sürükleyici ses amacı ile tasarlandı. Özelleştirilmiş ultra düşük gecikmeli Bluetooth 5.0 bağlantısı kullanan Razer Hammerhead True Wireless, Oyun Modu ile canlılığı ve netliği sağlar; gecikme süresini sadece 60ms’ye düşürüyor.

13 mm’lik bir sürücü ve 20-20kHz frekans tepkisi ile Razer Hammerhead True Wireless, müzikten, filmlerden ve oyunlardan maksimum düzeyde yararlanabilmek için dolgun bas sesi ile üst düzey netlikte geniş bir ses atmosferi sunuyor. Ultra düşük gecikmeli Oyun Modu etkinken, kullanıcıların sesi ve videosu tamamen sürükleyici bir deneyim için mükemmel şekilde senkronize kalıyor.

Hammerhead True Wireless kulak içi kulaklıkları 3 saatlik pil ömrüne sahipken birlikte verilen pil/taşıma çantasındaki 4 adede kadar ekstra şarjla toplamda 15 saatlik bir pil ömrü sunuyor. USB-C ile şarj edilen taşıma çantası, Hammerhead True Wireless’ı saklama için mükemmelken, kullanılmadığında kulaklıkları otomatik olarak şarj ediyor.

Kullanımı kolay bir mobil uygulama, kullanıcıların Hammerhead True Wireless earbud ile eşleştirmelerini ve özelleştirmelerini, sesli uyarı dilini değiştirmelerini veya dokunma hareketlerini kullanmayı öğrenebiliyor. Bir kez eşleştirildiğinde, Hammerhead True Wireless eşleştirilen cihaza, kılıfından her çıktığında otomatik olarak bağlanabiliyor.

Bluetooth 5.0 otomatik eşleştirme, dokunmatik kontroller ve ses asistanı uyumluluğu ile, Hammerhead True Wireless kulak içi kulaklıkları ayrıca ter/sıçrama koruması için IPX4’e sahip.

Razer Hammerhead True Wireless, global pazarda 99 dolara satışa çıktı. Kulaklığın yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor, fiyatıysa henüz belli değil.