Ubisoft oyun stüdyosunun sevilen serilerinden birisi Prince of Persia olmuştu. Ubisoft birkaç gün önce oyunun remake duyurusunu yaptı. İsmi Prince of Persia: Sands of Time Remake olacak oyunun 2021 yılının Ocak ayında oyun-severler ile buluşacağı belirtildi.

Uzun zamandır böyle bir söylenti ortalarda dolanıyordu. Sonunda söylentilerin doğruluğu kesin olarak ortaya çıkmış oldu. Ubisoft, Prince of Persia: Sands of Time Remake oyununu resmi olarak duyurdu. Ekip, aynı zamanda duyurunun yanında bir de ilk motor içi fragmanını yayınladı. Ubisoft, oyunun çıkış tarihi bilgisini 21 Ocak 2021 olarak belirtiyor.

Bu remake (yeniden yapım) oyunda, oyuncular yeni düşman karakter modelleriyle savaşacak ve tamamen yeni sinematik sekansların yanı sıra yeni geliştirilmiş sesler, parkur animasyonları ve film müzikleri de oyunun eğlencesini biraz daha yukarıya taşıyacak gibi görünüyor.

Remake Oyun, Orijinal Oyun Mekaniklerine Sadık Kalıyor

Açıklanan bilgilere ve gördüğümüz görsellere göre, bu gerçekten de özenilmiş ve aslına sadık bir yeniden yapım oyun gibi duruyor. Tüm oyun mekanikleri orijinal oyundakilere benzerlik gösteriyor. Oyuncuların, Sands of Time‘da ustalaşabilecek ve hançerlerini tersine çevirmek, hızlandırmak, dondurmak ve zamanı yavaşlatmak için kullanabilecekleri açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

Prince of Persia’nın Orijinaline Ana Menüden Ulaşılabilecek

prince-of-persia-orijinal-oyuna-sadık-kalacak

Oyuncular, orijinal Prince of Persia oyununun (92 yılında çıkmış olan Mac sürümü) kilidini açabilecekler. Bu klasik oyuna da Ana Menüden erişilebileceği paylaşıldı.

Prince of Persia: Sands of Time Remake’in Çıkış Tarihi

Son olarak, oyunun çıkış tarihi 21 Ocak 2021 olarak belirlendi. Oyunun, henüz hangi platformlara çıkış yapacağı ya da sistem gereksinimleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Prince of Persia Remake 10 Eylül’de Ubisoft Forward’da Tanıtılacak

War Mongrels 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

Rise of the Triad Remastered 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz