riot-games-arcane-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Riot Games tarafından League of Legends evreninde geçen ilk dizi olan Arcane, 7 Kasım tarihinde çıkış yapıyor. Dizi, Netflix içerisinde yayınlanacak iken ilk bölüm, yalnızca Twitch üzerinde canlı yayınlarda izlenebilecek.

Riot Games, Arcane dizisi ile League of Legends evrenini genişletmeye devam ediyor. Şirket, oyunlar, hikayeler ve kısa animasyonlar ile oyuncuları heyecanlandırıyor. Şimdi ise Riot, ilk defa dizi yayınlıyor. Leauge of Legends evreninde geçen dizi Arcane, 7 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Bunun yanında, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, ilk bölümü Twitch’te izleyebilecek. Ayrıca Riot Games ekibinin Los Angeles’taki ana ofisinde yapılacak Küresel Prömiyer Etkinliği de deneyimlenebilecek. Etkinliğe dünyanın her yerinden basın temsilcileri ve yayıncılar katılabilecek.

riot-games-arcane-vi-teknosafari

Riot Games Riot Experience (XP), Ürünler Arası Deneyimler ve Ortaklıklar Lideri Brandon Miao, konu hakkında “Riot’un küresel oyuncu kitlesinin daha derin ve kapsamlı hikâye anlatımına duyduğu ilgi Arcane’i üretmemizde büyük bir rol oynadı. Bu yüzden Arcane’in ilk bölümünü hep birlikte bir topluluk olarak izleyeceğiz. Etkinliği tasarlarken alışılagelmiş eğlence sektörü uygulamalarını yenilikçi, dijital uygulamalara öncelik veren yaklaşımlarla harmanlayarak dünyanın her yerindeki oyuncuların diziye erişimini kolaylaştırmak ve insanların birlikte keyif alabilecekleri yeni bir şey ortaya koymak istiyorduk.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Dizinin çıkışı, League of Legends dünyasının hayranı olan tüm oyuncular için yapılacak kutlamaların da bir başlangıcı olacak. Riot Games’in ilk dizisi, League of Legends Dünay Şampiyonası 2021 ayağı heyecanını da artıracak. Şampiyona, geçtiğimiz yıl eş zamanlı olarak 49.45 milyon kişi tarafından izlenmişti.

İlginizi Çekebilir:

Logitech G League of Legends Koleksiyonu Tanıtıldı

Spotify ve League of Legends’tan Worlds Anthem Dijital Deneyimi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz