logitech-league-of-legends-teknosafari

Logitech G serisinin çok sevilen G Pro X Oyun Kulaklığı, G Pro Wireless Mouse, G Pro Mekanik Oyun Klavyesi ve G840 XL Oyun Mouse Padi, League of Legends koleksiyonuyla çok daha iyi bir hal alıyor. Logitech ve Riot Games işbirliği duyuruldu.

Oyun teknoloji ve ekipmanları konusunda ismini sık sık duyuran Logitech, Riot Games ile yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Logitech G League of Legends koleksiyonu duyuruldu.

Logitech G serisi ile birlikte oyuncular, profesyonel bir oyun deneyimi için ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip olacak. League of Legends lisanslı Hextech görünümüyle tasarlanan Logitech G Pro X Oyun Kulaklığı, G Pro Wireless Mouse, G Pro Mekanik Oyun Klavyesi ve G840 XL Mousepad, koleksiyonda yer alıyor.

Logitech G CMO’su Peter Kingsley, konu hakkında “League of Legends gibi bir oyunu sevdiğinizde, sanki gerçek dünyanızmış gibi kendinizi oyuna kaptırırsınız. Profesyonel seviye ürünlerimizin ve teknolojilerimizin yer aldığı bu koleksiyonu, League of Legends ekibiyle birlikte, League of Legends’in ikonik Hextech tasarımlarıyla birleştirme fikrine dayanarak oluşturduk. Özel LOL renkleriyle kaplanmış kulaklık, klavye, mouse ve mousepad, üst seviye oyun deneyimi için tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon oluşturuyor.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

riot-games-logitech-teknosafari

Riot Game Tüketici Ürünleri Başkanı Ashley Maidy, “Logitech G ile işbirliğimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Oyuncu deneyimini geliştirme ve League of Legends koleksiyonunu hayata geçirme konusunda harika bir çalışma oldu. Profesyonellere yönelik bu yeni koleksiyon, League of Legends Hextech teknolojimizi şık performans odaklı ürünlere dönüştürerek her oyuncunun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.” şeklinde konuştu.

Koleksiyonun fiyatı konusunda henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak League of Legends koleksiyonu, yakın zamanda raflardaki yerini alacaktır.

İlginizi Çekebilir:

League of Legends ‘ın Dizisi ‘Arcane’ Sonbaharda Netflix’te Yayınlanacak

Logitech Zone True Wireless ve Zone Wired Tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz