valorant kapalı beta

Riot Games’in geçen Ekim ayında duyurduğu rekabete dayalı, karakter tabanlı PC oyunu Valorant Kapalı Beta dönemine başlıyor. Valorant, Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020’de açılıyor.

Riot Games’in merakla beklenen yeni oyunu  Valorant, 7 Nisan 2020’de Kapalı Beta dönemine başlayacak. Kapalı Beta dönemi, Türkiye, Avrupa, Kanada, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncularla sınırlı olurken, ilerleyen süreçte bu ülkelerin çoğaltılması da değerlendiriliyor.

Riot Games, takipçilerine  Valorant Kapalı Beta erişimi vermek için dünyanın önde gelen çok oyunculu eğlence topluluğu olan Twitch ile işbirliği yapıyor. Kapalı Beta’ya katılmaya hak kazanmak için Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncuların, şu adımları takip etmesi gerekiyor:

  • Bir Riot hesabı edinmek için kayıt olmak (Riot hesabı buradan açılabilir)
  • Riot hesabını bir Twitch hesabına bağla (Twitch hesabı buradan açılabilir)
  • Kapalı Beta etkin hale geldikten sonra erişime hak kazanabilmek için Twitch’te öne çıkarılan belirli VALORANT yayınlarını izlemek.

Valorant, Kapalı Betası ve diğer tüm konular hakkında ayrıntılı bilgi için www.PlayVALORANT.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Valorant

Riot Games’in ilk olarak 2019’un Ekim ayında duyurduğu yeni oyununu yetkililer: “Valorant, beklenmedik oyunu yapmamızı sağlayan cesaret gerektiren yeni bir FPS strateji oyunu” olarak tanımlanıyor. Şirketin League of Legends 10. yıl kutlamalarıyla birlikte birçok oyunla beraber tanıttığı Valorant’ın CS:GO benzeri dinamiğiyle 5’e 5 olarak oynanabilecek ve oyun şimdilik PC platformu için yayınlanacak. 

CS:GO gibi yapımlardan farklı olarak, fantastik boyuta yakın Apex Legends ve Overwatch gibi yapımlarda gördüğümüz, karakterlere ve özel yeteneklere sahip olacağımız oyun, arama ve yok etme modlarıyla birlikte gelecek.

Oyunun piyasaya sürülen geliştirme versiyonlarında görülen görüntülerde, beş kişilik takımlar halinde oynanacak. Her turda silah satın alma menüsünden alınan silahlar ve yardımcı ekipmanlarla oyun başlayacak. Tüm karakterlerin kendine has ana yetenekleri ve normal kullanım yetenekleri bulunacak. Karakterler kendilerine ait yetenekleri her round başlangıcında satın alma menüsünden isteklerine uygun şekilde seçebilecek.

Vuruş hasarları konusunda da bazı bilgiler mevcut, çoğu tüfek gövdeye üç ila dört atış ile rakibini öldürürken, kafa vuruşlarında ise tek bir vuruş neredeyse her zaman ölümcül olabilecek.

5 Mobil Savaş Oyunu! (Video)

Steam, eş zamanlı oyuncu rekoru kırdı!

KARANTİNA GÜNLERİ, EVDE CANI SIKILANLAR, TUVALET KAĞIDI SEKTİRME- DigiToll #8 #EVDEKAL

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Strateji Oyunu #EvdeKal

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz