god-of-war-nvidia-dlss-teknosafari

Sony’nin ikonikleşmiş God of War oyunu, sonunda PC için yayınlandı. God of War, Nvidia DLSS ve Reflex teknolojilerini destekleyerek geldi.

Nvidia tarafından yayınlanan yeni GeForce Game Ready Sürücüsü, tüm zamanların en iyi aksiyon oyunlarından biri olarak görülen God of War için ilk gün optimizasyonlarını getirdi. Güncelleme ile birlikte God of War PC, Nvidia DLSS ve Reflex teknolojilerini destekliyor.

NVIDIA Game Ready Sürücüsü, genellikle GeForce kullanıcıları için yeni özellikler eklemek için güncelleniyor. Yeni Game Ready Sürücüsü ile yapay zeka destekli Dinamik Süper Çözünürlük için bir geliştirme olan NVIDIA DLDSR ve en sevilen klasik oyunların görüntü kalitesini geliştirmek için birkaç yeni Freestyle filtreleri ekleniyor.

god-of-war-teknosafari

Yapay zeka işleme teknolojisi ve yalnızca GeForce RTX GPU’larda bulunan özel tensör çekirdekleri ile desteklenen DLSS, doğal çözünürlük kalitesinde görüntü ile birlikte çarpıcı grafik ayrıntılarını korurken, God of War’da kare hızlarını artırıyor.

 

DLDSR, örtüşme ve doku ayrıntısı arasında ayrım yapmak için çizgileri ve kenarları tanımak üzere eğitilmiş tensör çekirdek hızlandırmalı yapay zeka ağı kullanarak DSR’yi geliştiriyor. Bu yapay zeka tabanlı yaklaşımın gelişmiş doğruluğu sayesinde DLDSR, DL (derin öğrenme) olmayan süper örneklemeye göre daha az pikselin oluşumunu sağlarken görüntü kalitesini iyileştirme imkanı sunuyor.

 

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz