Samsung geçen haftalarda merakla beklenen yeni akıllı telefonları Galaxy A32, Galaxy A52 ve Galaxy A72’yi resmi olarak tanıtmıştı. Güney Kore merkezli şirketin orta segmentte konumlandırdığı yeni Galaxy A serisi fiyatları merakla bekleniyordu. Samsung Türkiye yeni akıllı telefonları Galaxy A52 ve Galaxy A72 modellerinin fiyatlarını beklenenden daha uygun etiketlerle açıkladı. 

Samsung’un merakla beklenen yeni Galaxy A serisi 17 Mart’ta resmi olarak görücüye çıkmıştı. Geçen sene piyasaya sunulan Galaxy A31, Galaxy A51 ve Galaxy A71 yerine gelecek yeni modeller dikkat çekici özellikleriyle tanıtılmıştı. Önemli gelişmelerle duyurulan yeni akıllı telefonların fiyatları ise şirketin düzenlediği Galaxy Awesome Unpacked etkinliğinde açıklanmamıştı. Değişken kur ve teknolojik ürünlerinin fiyatlarının artışı sebebiyle yüksek fiyatlarla gelmesi beklenen yeni Galaxy A serisi fiyatları resmi olarak açıklandı. Samsung’un orta segmentte rekabeti artıracak üyelerinin fiyatları beklenenden daha uygun fiyatla kullanıcı beğenisine sunulacak. 

Samsung Türkiye’nin internet sitesinde Galaxy A52 ve Galaxy A72 telefon modellerinin fiyatları görüldü. Samsung Türkiye her ne kadar Galaxy A52 ve Galaxy A72’nin fiyatlarını açıklasa da serinin en uygun ve mütevazi modeli Galaxy A32’nin fiyatını ise henüz açıklamadı. 

Galaxy A52 ve Galaxy A72 Türkiye fiyatı

Samsung Türkiye, Galaxy A52 ‘nin fiyatı için 3.999 TL’lik bir etiket belirlerken; serinin en dikkat çeken modeli Galaxy A72 için ise 4.899 TL’lik bir fiyat etiketi açıkladı. 

Fiyatı hala açıklanmayan ancak serinin en uygun fiyatlı modeli olması beklenen Galaxy A32 ‘nin ise 3000 TL bandında olması bekleniyor. Ancak elbette ki Samsung tarafından yapılacak resmi bir açıklamaya kadar beklemek en doğrusu olacaktır. 

Samsung Türkiye Galaxy A52 ve Galaxy A72 akıllı telefonlarının fiyat etiketlerini açıklarken aynı zamanda kullanıcılara bazı kampanyalar da sunuyor. Bu bağlamda şirket, Galaxy A51’i bir Galaxy A52’yle değiştirmek istediğinde size 1.700 TL’ye varan indirim sağlıyor. 

İlginizi Çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy Awesome Unpacked’ Etkinliğinde Yeni A32, A52 ve A72 Akıllı Telefon Modellerini Tanıttı! 

Samsung’un Zorlu Koşullara Dayanıklı Yeni Telefonu: Galaxy XCover 5

Rekabeti Kızıştıracak Yeni Galaxy Telefonlar! | Samsung Galaxy A32, A52 ve A72’ye İlk Bakış!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz