Winx Efsanesi: Kader Fragmanı

Dijital yayın platformu Netflix, merakla beklenen ‘Winx Efsanesi: Kader’ dizisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Fantastik dizinin, 22 Ocak Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi.  

Dijital yayın platformu Netflix, bir süredir merakla beklenen Winx Efsanesi: Kader’ dizisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladığını duyurdu. “Odaklan, öğren ve geliş. Dönüşüm bekliyor” sloganıyla izleyici beğenisine sunulacak olan dizinin, 22 Ocak Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. Çizgi filmden uyarlanan dizinin, fantastik öğeler içerdiğinin de altı çizildi.  

Aktarılan detaylara göre; yönetmen koltuğunda Brian Young ve Iginio Straffi’nin oturduğu dizi, ABD ve İtalya ortak yapımı olarak izleyici beğenisine sunuluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Abigail CowenHannah van der WesthuysenPrecious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum ve Sadie Soverall gibi isimler yer alıyor. Macera türündeki yapımda; Cowen ‘Bloom’, Westhuysen ‘Stella’, Mustapha ‘Aisha’, Salt ‘Terra’, Applebaum ‘Musa’, Soverall ise ‘Beatrix’ karakterine hayat veriyor.  

Winx Efsanesi: Kader’ Dizisinin Konusu 

Winx Efsanesi: Kader Konusu

‘Winx Efsanesi: Kader’ dizisinin konusu, ‘Öbür Dünya’da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğu etrafında gelişiyor. Periler; burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmek zorunda kalıyor. ‘Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries)’ ile de tanınan Brian Young’ın yaratıcılığını üstlendiği dizi, Iginio Straffi imzalı ve İtalyan yapımı ‘Winx Club’ çizgi filminden uyarlanıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, Platforma ‘AirPods Pro’lar İçin Uzamsal Ses Desteği Eklemeye Hazırlanıyor 

Netflix, Başrolünde Zendaya’nın Olduğu ‘Malcolm & Marie’ Filmi İçin Tanıtım Fragmanı Yayınladı! 

Netflix, ‘50M2’ İsimli Yeni Türk Orijinal Dizisi İçin Tanıtım Fragmanı Yayınladı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz