Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Dijital otomasyon ve enerji yönetimi konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir Fransız şirketi olan Schneider Electric, Notre-Dame Katedrali’nin renovasyonu için sponsorluk anlaşması imzaladı. Şirket, 2019 yılında bir yangında zarar gören ve dünyanın kültürel mirası için son derece önemli yapılardan birisi olan Notre-Dame Katedralinin renovasyonu için Fransız kamu kurumları ile işbirliği halinde çalışacak.  

Fransız şirket Schneider Electric, Notre-Dame Katedrali’nin renovasyonu için bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Şirket, anlaşma kapsamında ayni yardımların yanı sıra anıt binanın enerji, güç ve bina yönetimine dair ihtiyaçları için de çözümler sunacak. İşte detaylar!

Schneider ‘İnsani Bir Ortaklık’ İçin Kolları Sıvadı

Bir Fransız şirketi olan Schneider Electric, enerji teknolojileri, gerçek zamanlı otomasyon, yazılım ve hizmetleri birleştirerek evlere, binalara, altyapı ve endüstrilere hitap ediyor. ancak şirket bu aralar oldukça önemli bir proje ile adından söz ettiriyor. Şirket, dünyanın kültürel mirası için oldukça önemli yapılardan birisi olan Notre Dame Katedrali’nin renovasyonu için Fransız kamu kurumları ile işbirliği halinde çalışacağını açıkladı. Söz konusu restorasyon hakkında konuşan Schneider Electric Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jean-Pascal Tricoire, yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Schneider Electric için Notre-Dame de Paris Katedrali’nin restorasyonuna katılmak yalnızca teknik bir ortaklık değil, aynı zamanda insani bir ortaklıktır. Bu bize, en yenilikçi ve güvenli enerji yönetimi çözümlerimizi Fransa ve dünya vatandaşları için çok değerli olan sembolik bir binanın hizmetine sunma fırsatı veriyor.”

Kamu Restorasyon Desteğinden Memnun

Sponsorluk desteği alan kamu kuruluşu ise dünyaca ünlü katedralin restorasyonu için böyle bir destek almaktan son derece mutlu olduklarına dair bir açıklama yaptı. Konu hakkında konuşan Notre-Dame de Paris Restorasyondan Sorumlu Kamu Kuruluşu Genel Müdür Yardımcısı Philippe Jost; “Notre-Dame de Paris’in restorasyonuna verdiği destek için Schneider Electric’e teşekkür ediyoruz. Bu anıt binanın enerji ve güç ihtiyaçlarına yanıt sunmak, katedralin 2024’te yeniden açılmasını sağlayacak çalışmalar için zorlu ve bir o kadar önemli bir görev. Katedralin enerji tüketiminin optimize edilmesini sağlayacak olan Schneider Electric’in yenilikçi enerji yönetimi çözümlerinden faydalanmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz