the-matrix-resurrections-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Hiç şüphesiz ki 2021 yılının en çok beklenen 2 filmi Spider-Man: No Way Home ve The Matrix Resurrections olmuştur. İki film, birbirinin ardı ardına sinemaya gelirken, ön satışlar da başladı.

Pandeminin başlaması ile birlikte dünya genelinde sinema salonlarına erişim kapanmıştı. Henüz yeni yeni açılan sinema salonları, artık izleyiciler ile yeniden buluşuyor. Sonuna geldiğimiz 2021 yılının en çok beklenen 2 filmi, birbiri ardına vizyona girecek.

Spider-Man: No Way Home ve The Matrix Resurrections, sırayla 17 Aralık ve 24 Aralık tarihlerinde sinema severler ile buluşacak. İki filmin de ön satışları dün akşam itibari ile başladı. Ön satışlar ile birlikte ise Cinemaximum internet sitesi çöktü.

spider-man-no-way-home-on-satislari-teknosafari

The Matrix Resurrections, aradan geçen yılların ardından izleyicileri yeniden The Matrix evrenine götürecek. Bunun şerefine serinin ilk filmi, yeniden vizyona girecek. Tüm bu 3 filmin de ön satışlarının aynı anda başlaması, büyük bir yoğunluk oluştu. Yoğunluk sebebi ile de Cinemaximum sitesine yaklaşık yarım saat boyunca erişilemedi.

Biletlerin ön satışları hala devam ediyor. Ancak İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin neredeyse tamamında ilk günler hemen hemen tükenmiş durumda. Özellikle Örümcek Adam filminde şimdiye kadar görülmüş 3 Örümcek Adam karakterinin de bulunacağı söylentisi, Marvel hayranlarını heyecanlandırıyor.

Spider-Man No Way Home, 17 Aralık tarihinde vizyona olacak iken, The Matrix Resurrectiona da 24 Aralık tarihinde vizyona girecek. Ayrıca ilk The Matrix filmi de 10 Aralık tarihinde vizyona olacak.

İlginizi Çekebilir:

Yeni BMW 420i Gran Coupe Türkiye’de Satışta

Vlog özellikleri ile dikkat çeken Honor 60 serisi tanıtıldı

Apple Podcasts, 2021 yılının en iyilerini paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz