WOO Network, aynı zamanda WOO Token kripto parasının da üreticisi olarak biliniyor

Tayvanlı kripto para borsası WOO Network, Türkiye piyasasına girdiğini açıkladı. Türkiye’de ofisini açan şirket, 2019 yılında kurulmasının ardından hem kripto para altyapıları geliştiren hem de yöneten WOO Network, kripto para ekosisteminin oyuncuları arasında yer alıyor.

WOO Network, başta kripto para alım satım platformu WOO X ve WOO Token olmak üzere Türkiye’yi 2022 yatırımlarında öncü olarak belirledi. WOO X, WOO TRADE, WOOFi ve WOO Token gibi birçok farklı kripto para projesine imza atan WOO Network, 2022 yılından itibaren Türkiye’de resmi olarak süreçlerini yönetecek.

Bitcoin, Ethereum, Avalanche, WOO Token, Doge ve 1inch başta olmak üzere 90 farklı kripto parada işlem imkânı sunan WOO X, yatırımcılara Türkiye’deki şirketi üzerinden, Türkçe hizmet sunuyor. Coinmarketcap verilerine göre en güvenilir ilk 50 kripto para borsasından biri olarak işlem hizmeti sunuyor. Aynı zamanda kripto para teknolojileri de geliştiren WOO Network, DYDX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO gibi merkezi olmayan protokollere likidite hizmeti sağlıyor.

İşlemlerden sıfır komisyon alıyor

 Türk yatırımcılarla buluşan WOO Network, alım-satım platformu WOO X ile kullanıcılara birçok kolaylık sağladığını da duyurdu. Açıklanan kolaylıklar arasında en dikkat çeken nokta “Sıfır Komisyon” imkanı oldu. WOO X, Türkiye’deki kullanıcılara tıpkı globalde olduğu gibi gerçekleştirdikleri işlemlerden sıfır komisyonlu işlem hizmeti sunuyor. Kullanıcılarına aynı zamanda yüksek likidite olanağı sunan WOO X, bu kapsamda maksimum finansal verimlilik sağlamayı amaçlıyor.

Piyasa yapıcılarından Kronos Research imzası taşıyan WOO Network, yatırımcılara en uygun çözümleri sunmayı hedefliyor. Tüm borsaların emir defterlerine ulaşılabilen WOO X içerisinde piyasa yapıcılığı da gerçekleştiren Kronos Research, borsa içerisinde alıcı ve satıcıları buluşturuyor.

 Binance’ten  12 milyon dolar yatırım

 Türkiye faaliyetlerine başlayan WOO Network ile Binance arasında ise önemli bir partnerlik bulunuyor. Ocak ayında Binance tarafından 12 milyon dolar yatırım alan WOO Network, Binance ile iş birliğini büyük ölçüde geliştirdi.

Binance’ten yatırım alan WOO Network’ün 2020 yılında piyasaya sürdüğü WOO Token, bu yatırım haberinin ardından 0.91 dolardan 1,17 dolara yükselmişti. Uzun soluklu ve kapsamlı bir iş birliğinin ilk adımı olan bu yatırım WOO Network ürünlerinin yeni pazarlara adım atmasını amaçlıyor. WOO Token aynı zamanda yatırımcı Binance’te de listeleniyor.

Türkiye’nin kripto paraya hızlı uyumu bize rehber oldu

Türkiye yatırımlarıyla ilgili konuşan WOO Network’ün Türkiye Yatırımlarından Sorumlu Ülke Müdürü Ali Buğra Gökağaçlı, “Şirketimizin hikâyesinde 2020 yılında piyasaya sunduğumuz WOO Token ve 2022 yılında dünyanın en büyük kripto para şirketi Binance’ten aldığımız yatırım kilometre taşlarımızı oluşturuyor. 2021 yılında planlamasını sağladığımız Türkiye faaliyetlerimize geçtiğimiz hafta itibarıyla başladık. Türkiye bugün yaklaşık 7 milyon  kripto para yatırımcısına ev sahipliği yapan, günlük spot işlem hacmi 1 milyar dolarlık çok önemli bir ülke. Kripto para dünyasına oldukça ilgi duyan ve hızlı adapte olan bir ülke olması burada yaptığımız yatırımlarda bize rehber oldu.” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz