ME20, Wi-Fi sinyal genişletici, yüksek hız ve çift kanal desteğiyle evin her yerinde güçlü bir bağlantı sağlıyor. Ayrıntılar haberimizde

Bütçe Dostu ağ markası olan Mercusys, kolay kurulup hemen çalışabilen yeni bir sinyal genişletici modelini satışa sundu. ME20 model ürün, yüksek bağlantı hızı ve çift kanal desteğiyle evlerdeki Wi-Fi sinyal sorununu çözüyor.

ME20 sinyal genişletici, AC destekli bir ürün ve çift kanallı bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Hem yüksek kablosuz hız (toplamda 750 Mbps) hem çift kanal desteğiyle evin her yerine Wi-Fi sinyallerinin ulaşmasını sağlayan ürün, prize takılarak kullanılıyor. Kurulumu da basit olan bu model ile kolay bir şekilde evdeki Wi-Fi sinyal sorunu çözülüyor. Ürün üzerinde yer alan WPS tuşana basarak modemle eşleşiyor ve çalışır hale geliyor.

Evin her noktasına kesintisiz ulaşıyor

Ürünün akıllı sinyal göstergesi ise en uygun yere yerleştirilmesi için kullanıcılara yol gösteriyor. Bu sayede modemden alınan Wi-Fi sinyalleri, evin diğer noktalarına da güçlü ve kesintisiz olarak ulaşabiliyor.

Uyarlanabilir Yol Seçimi, Yüksek Hızlı Mod gibi özellikler sayesinde çok daha verimli bağlantı sağlayan Mercusys ME20, aynı zamanda yerleşik bir erişim noktası (access point) özelliğine de sahip. Cihaz üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablolu internet bağlantlarını kolayca çift kanallı kablosuz bağlantıya döünüştürmek mümkün oluyor. Ayrıca bu girişe kablo ile ağa dahil olan PC, IPTV gibi cihazlar da bağlanabiliyor.

Model, Türkiye’de KDV dâhil 23 dolar tavsiye edilen fiyatla satışa sunuldu.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz