robotuya-robolaser-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Akıllı cihazlar her geçen gün evimizde daha fazla yer almaya devam ediyor. Özellikle akıllı robot süpürgeler, yavaş yavaş popüler bir hale geliyor. Bu kez, Tekno Safari’ye özel 550 TL indirimli akıllı robot süpürge Robotuya RoboLaser inceleme yazısı ile karşınızdayız.

Türkçe dil desteğine de sahip olan akıllı robot süpürge Robotuya RoboLaser, bir süpürgeden beklenebilecek tüm özelliklere sahip. Paspas yapan robot süpürge, özellikle yoğun bir şekilde çalışan ya da tüy döken bir evcil hayvana sahip olan kişiler için en ideal çözümlerden birisi. Robotuya RoboLaser inceleme yazısında, Robotuya RoboLaser alınır mı, Robotuya RoboLaser nasıl, Robotuya RoboLaser nasıl kullanılır gibi soruları yanıtlayarak Robotuya RoboLaser özellikleri hakkında detayları derledik.

Robotuya RoboLaser, hibrit temizleme sistemi ile birlikte geliyor. Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan akıllı robot süpürge, hem sulu hem de kuru olarak temizlik yapabiliyor. Cihazda bulunan Mop özelliği, yer aldığı fiyat bandında en iyi seçeneklerden birisi olmasını sağlıyor.

robotuya-robolaser-inceleme-teknosafari

RoboLaser, içerisinde 450 ml toz haznesine ve 150 ml su haznesine sahip. Kullanıcılar, tercihine göre yalnızca süpürme ya da yalnızca paspas olarak kullanım tercihini belirleyebiliyor. Ayrıca ikisi birlikte de yapay zeka yardımı ile kullanılabiliyor. Yapay zeka, gerekli gördüğü durumlarda sulu paspas, gerekli gördüğü durumlarda kuru süpürme işlemi uygulayabiliyor.

Bunların yanında robot süpürge, 4 kademeli emiş gücüne sahip. Bunlar sessiz, normal, güçlü ve maksimum olarak belirlenmiş durumda. Derin temizlik özelliği ile maksimum çekiş sağlanırken, sessiz mod ile daha düşük güç ama sessiz bir şekilde çalışma sağlanabiliyor.

Cihaz, varsayılan olarak Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor. Türkçe dili sayesinde kontrol menüleri kolaylıkla anlaşılabiliyor. Ayrıca tüm sesli uyarılar da yine Türkçe olarak yapılıyor. Bu sayede İngilizce bilgisi olmayan kullanıcılar, cihazın tüm uyarılarını anlayabilecek ve sorunsuz bir kullanım sağlayabilecek.

robotuya-robolaser-inceleme-2-teknosafari

Paspas yapan robot süpürge Robotuya RoboLaser, ilk çalıştırma esnasında haritalandırma yapma gereksinimi duyuyor. Evin içerisini tüm detayları ile cihaza tanıtıyorsunuz. Üzerindeki sensörler sayesinde evi ve evin içerisinde bulunan eşyaları tanıyarak, bu haritaya göre çalışmaya başlıyor. Bu işlemler, aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Tuya isimli uygulama aracılığıyla planlama, sadece belli bir bölgenin süpürülmesi yada girilmez bölge belirlenmesi gibi işlemleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Yapılan temizliği gerçek zamanlı takip edebildiğiniz gibi 7 güne kadar yapacağınız temizliği planlayabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama geçmişe yönelik yapılan temizlikleri de görme imkanını size sunmakta.

Robotuya Robolaser inceleme videosu

Robotuya Robolaser teknik özellikleri

 • Hepa filtresi: Var
 • Emiş gücü: 600 Pa – 2200 Pa
 • Su haznesi: Var
 • Toz haznesi: Var
 • Toz haznesi kapasitesi: 0.45 litre
 • Temizleme alanı: Maksimum 1500 metrekare
 • Şarj süresi: 5 saate kadar
 • Navigasyon: Var
 • Pil: 3200 mAh
 • Kendi kendine şarj: Var
 • Çalışma süresi: Tek şarj ile 120 dakika

Kutudan çıkanlar ise şu şekilde:

 • Filtre
 • Fırça
 • Kullanma Kılavuzu ve Belgeler
 • Manyetik Şerit
 • Şarj İstasyonu ve kablosu

Robotuya Robolaser Tekno Safari özel indirim

robotuya-robolaser-indirim-teknosafari

Robotuya Robolaser, incehesap ve Tekno Safari işbirliği ile indirimli fiyattan satın alınabilir. Cihazı buradan satın alabilirsiniz.

Ürünü satın alırken indirimden faydalanmak için ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodu alanına “teknosafari” yazmanız yeterli. İndirim kodu ile 550 TL ek indirimden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

İncehesap En Çok Satılan Teknolojik Ürünler ve Yeni Trendleri Açıkladı 

Bilgisayar Aksesuarları Artmaya Devam Ediyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz