Okuma Süresi
2 dakika

Togg, ekosisteminde büyük bir etki bırakacak mobil uygulaması Trumore’u yakın zamanda duyurmuştu. Kısa önce önce ise Trumore’un uygulama mağazalarına geleceği açıklandı.

Türkiye’nin ilk %100 elektrikli yerli otomobilini yollara sürmeye hazırlanan Togg, bir yandan da ekosistemi için çalışmalarına devam ediyor. Togg, yakın zamanda Zorlu AVM’de gerçekleştirdiği etkinlikte bu ekosistemin yapı taşlarından biri olacak yeni markasını duyurmuştu.

Togg’un yeni markasına, ‘Trumore’ adı verilmişti. Mobil cihazlarda bir platform olarak karşımıza çıkacak olan markanın çok yakında App Store, Google Play ve AppGallery’de yayınlanacağı da açıklanmıştı. Şimdi ise bu konuda beklenen açıklama geldi.

Trumore, Uygulama Mağazalarında!

Togg, Twitter üzerinden dün yaptığı açıklamada Trumore’un bugün App Store, Google Play ve AppGallery’e geleceğini duyurdu.

Togg Trumore Neler Sunuyor?

Uygulama için açılan Twitter hesabından daha önce yapılan paylaşımlarda uygulamada neler yapılabileceğine dair bazı ipuçları verilmişti. Bu doğrultuda uygulama, ‘Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir’ konseptini hayatımıza sokacak. Bu konseptler, uygulama için şu şekilde açıklandı:

  • Geliştir: İş birlikleriyle sürekli gelişen ekosistem, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi
  • Oyna: Gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri
  • Gez: Kişiselleştirilmiş lokasyon bazlı akıllı hizmetler
  • Kazan: Kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimlerini sunan Fintek çözümleri

Ödül Kazandıran Earn.more

Uygulama bünyesinde bulunan Earn.more sayesinde kullanıcılar, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerine ulaşabilecek. Bu ödüller arasında dijital varlıklar da yer alabilecek.

Bu özellik ile kullanıcılar, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’lere erişebilecek. Aynı zamanda puan ve NFT’ler gibi çeşitli ödül programları da sunulacak.

Kullanıcıların ödül kazanmasıyla ‘dijital magnet’ kazanımı uygulamasıyla gerçekleşecek. Bu magnet, kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğa özel olacak.

Go.more

Go.more, kullanıcıyı gezdiren ve kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan bir hizmet olarak öne çıkıyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon gibi işlemler de hizmette bulunuyor. Ayrıca rotaya göre ücret, elektrik tüketimi ve karbon salımı hesaplaması gibi ilemler de var.

Play.more

Play.more çatısı ise akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları gibi hizmetlerden oluşuyor.

Scale.more

Togg, paylaştığı videoda Scale.more hakkında ‘İş ortakları’ndan farklı bir detaya daha yer verdi. Videonun sonunda çıkan QR kodu okuttuğumuzda karşımıza “shopping (alışveriş)” notu çıktı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz