Twitter Erişim Sorunu
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Twitter kullanıcıları, 30 Ağustos tarihi itibarıyla saat 13.00’dan bu yana platforma erişim sorunu yaşıyor. Instagram ve Facebook’a erişim sırasında ise bazı kullanıcıların yavaşlık problemi yaşadığı ifade ediliyor. Söz konusu platformlara herhangi bir yasal erişim engeli bulunmazken problemin asıl kaynağı, henüz bilinmiyor.  

Twitter kullanıcıları, 30 Ağustos tarihi itibarıyla saat 13.00’dan bu yana platforma erişim sorunu yaşıyor. Uygulamaya veya web arayüzüne girmek isteyen kullanıcıların ekranlarında, zaman akışı ve diğer sekmelerin yenilenmediği ifade ediliyor. Bununla birlikte, platform üzerinden herhangi bir paylaşım da yapılamıyor. Benzer şekilde Instagram ve Facebook’a erişim sırasında da bazı kullanıcıların yavaşlık problemi ile karşı karşıya kaldığı belirtiliyor. WhatsApp, Google ve YouTube kullanıcıları ise erişime ilişkin herhangi bir sorun yaşamadığını bildiriyor.  

Diğer yandan; başlangıçta problemin, artan kullanım trafiği ve yoğunluğa bağlı olduğu düşünülse de erişim sorununun asıl kaynağı, pek çok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Söz konusu sosyal medya platformlarına, herhangi bir yasal ya da teknik erişim engeli bulunmadığı da biliniyor. Platform yetkilileri, henüz herhangi bir resmi açıklama yapmıyor. Erişime ilişkin problemin neden kaynaklandığı ya da global boyutta yaşanıp yaşanmadığı ise hala net olarak bilinmiyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Gmail Dosya Gönderme Servisi Çöktü! 

Whatsapp Çöktü Mü ? Whatsapp Mesajları Gönderilemiyor

Bayram Yoğunluğu Nedeniyle Operatörler Çöktü! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz