Twitter yanıtları eksi oylama özelliği küresel olarak test ediliyor
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Twitter yanıtları eksi oylama özelliği, geçen Temmuz ayında test etmeye başladı. Şu anda dünya çapında genişlemeye devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Özellik öncellikle seb sitesinde kullanıma sunulacak ve ardından yakın zamanda iOS ve Android’e gelecek. Özelliği kullanabilmeye başladığınızda, beğen düğmesinin yanında bulunan aşağı oka tıklayarak bir tweet’e verilen yanıtları eksi oylayabileceksiniz.

Ancak eksi oy düğmesinin bir “beğenmeme” düğmesi olmadığını ve yanıtların sırasını değiştirmeyeceğini unutmayın. Eksi oylar herkese açık olarak da gösterilmeyecek. Twitter, eksi oyların yalnızca şirketin kullanıcılarının ne tür içerik görmek istediğini anlamasına yardımcı olacağını söylüyor.

Twitter yanıtları eksi oylama özelliği

Twitter ayrıca deneyinden bazı bilgiler de paylaştı. Sosyal medya şirketi, kullanıcılarının çoğunluğunun bir yanıtı saldırgan, alakasız ya da her ikisini birden buldukları için eksi oyladığını söyledi.

Twitter yanıtları eksi oylama düğmesi, Twitter kullanıcıları tarafından görmek istemedikleri içeriği işaretlemek için de sıklıkla kullanıldığını belirten şirket, denemeye katılanların, olumsuz oylamanın “Twitter’daki konuşmaların kalitesini iyileştirdiğini” kabul ettiğini söyledi.

Tekno Safari YouTube hesabına abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

Poco X4 5G, Redmi Note 11 Pro 5G’nin Yeniden Markalanmış Hali Olabilir

Apple’ın yeni ürünlerinin 8 Mart’ta tanıtılması bekleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz