Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

İsviçre merkezli bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisi Logitech, bugün düzenlediği bir lansmanla oyuncu kulaklık modellerine bir yenisini daha ekledi. Logitech G435 LIGHTSPEED ismiyle gelen kulaklık, ultra hafif yapısıyla ve özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, en yeni oyun trendlerini takip etmeyi seven oyun severler için tasarlanan ultra hafif yapıya sahip Logitech G435 Kablosuz Oyun Kulaklığı ’nı tanıttı. Yeni oyun kulaklığı; kullanım konforunu, sürdürülebilir malzemeler ile üretilen tasarımını, capcanlı renk seçeneklerini ve çoklu platform desteğini uygun fiyatıyla birleştirerek mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 165 gram ağırlığa sahip ultra hafif yapısıyla bir tüm gün konforlu bir kullanım vaat ediyor. Küçük ve orta büyüklükte kafa boyutları için optimize edilebilen oyun kulaklığı isteğe göre sesi sınırlandırabiliyor.

CarbonNeutral sertifikasıyla geliyor

Logitech G’nin bugüne kadar tasarladığı en sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı olan G435 LIGHTSPEED, karbon etkisini sıfıra indirmeye dayalı yüksek kaliteli CarbonNeutral® sertifikası ile çevre dostu ürün olma özelliği ile alanında fark yaratıyor. %22 oranında geri dönüştürülmüş plastik parçalara ve uluslararası çevre kuruluşu Orman Yönetim Konseyi (FSC) sertifikalı ormanlardan üretilen kağıt ambalaja sahip G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, çevreye duyarlı sorumluluk sahibi kullanıcılara hitap ediyor. Sürdürülebilirlik alanında Logitech G’nin yürüttüğü tüm çalışmalara logitechg.com/tr-tr websitesinden ulaşılabiliyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 2.4GHz hızında kablosuz bağlantısı ve Bluetooth kombinasyonu ile bilgisayara, PlayStation’a ve mobil cihazlara bağlanarak oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik maksimum performans sağlıyor. Bluetooth desteği ile mobil cihazlara kolayca bağlanırken, oyun oynamaya ve müzik dinlemeye de olanak tanıyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığının 40 mm çapındaki sürücüleri zengin ve kesintisiz bir ses kalitesi sunarken, çift “beam-forming” özelliğine sahip mikrofonları arka plandaki gürültüyü azaltıyor. Sesi en yüksek şekilde ileten kulaklık, diğer oyuncular ile aynı ortamdaymış hissiyatı yaratarak yaka mikrofonu ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Siyah ve neon sarı, mavi ve ahududu, kirli beyaz ve leylak renkleri ile satışa sunulan yeni Logitech’in yeni kulaklığı, oyuncuların kişiselleştirilmiş tarzlarını ve oyun oynama biçimlerini sergilemelerine olanak sağlarken, görme engelli kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ve sesin hangi yönden geldiğini bulmayı kolaylaştıran Braille alfabesinden üretilmiş göstergeler içeren küçük dokunuşlarıyla öne çıkıyor.

Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı ile ilgili detaylı bilgilere buraya tıklayarak erişebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:

Logitech, İlk Resmi Lisanslı LoL Oyun Portföyü ‘K/DA’ Koleksiyonunu Türkiye’de Satışa Sundu 

Logitech Zone True Wireless ve Zone Wired Tanıtıldı

Logitech G923 Yarış Direksiyonu inceleme: Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz