Logitech LoL Oyun Portföyü
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Logitech çatısı altında faaliyetlerini sürdüren oyun ekipmanları üreticisi Logitech G, ilk resmi lisanslı LoL (League of Legends) oyun portföyü ‘K/DA’ koleksiyonunu Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu. 6 farklı oyuncu ekipmanından oluşan koleksiyonun, oyunun yaratıcısı Riot Games ile yapılan iş birliği kapsamında geliştirildiği kaydedildi.  

Logitech çatısı altında faaliyetlerine devam eden oyun teknolojileri ve ekipmanları üreticisi Logitech G, ilk resmi lisanslı LoL (League of Legends) oyun portföyü ‘K/DA’ koleksiyonunu Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu. 6 farklı oyuncu ekipmanından oluşan koleksiyonun, League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games ile yapılan iş birliğinin bir parçası olduğu kaydedildi. League of Legends şampiyonları Akali, Ahri, Evelynn, Seraphine ve Kai’Sa’nın alternatif evren sürümlerini içeren sanal bir pop grubundan esinlenen koleksiyonun, Logitech G’nin yüksek performanslı oyun ekipmanlarını içerdiğinin de altı çizildi. 

‘K/DA’ koleksiyonu içinde yer alan ve oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyen 6 farklı oyuncu ekipmanı şu şekilde: 

  • Logitech G733 K / DA LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 
  • Logitech G333 K / DA Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı 
  • Logitech G502 HERO K / DA Oyuncu Mouse 
  • Logitech G305 K / DA LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse 
  • Logitech G PRO K / DA Mekanik Oyuncu Klavyesi 
  • Logitech G840 K / DA XL Oyuncu Mouse Padi 

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü, ‘K/DA’ koleksiyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu 

Logitech K/DA Koleksiyonu

Diğer yandan; Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, ‘K/DA’ koleksiyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. League of Legends’ın günlük 8 milyon eşzamanlı oyuncusuyla oyun endüstrisinin gözde oyunlarından biri olduğunu hatırlatan Sülük, açıklamasında “Bu oyun özelinde Riot Games ile yaptığımız iş birliği kapsamında, performansla birlikte estetik beklentileri de göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz K/DA koleksiyonunu Türkiye’de oyun-severlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Oyun sektörünün gelişmesinde oyuncu ekipmanlarının kalite ve performansının ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızı da her zaman oyuncuları daha mutlu edecek teknolojileri ve tasarımları hayata geçirmek üzerine kurguluyoruz. Önümüzdeki dönemde de tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek her seviyeden oyuncular için yenilikçi tasarımları hayata geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Logitech G’nin en hafif oyuncu kulaklığı G335 tanıtıldı

Logitech McLaren G Challenge 2021, 1 Temmuz’da Başlıyor! 

Logitech, Ergonomik Tasarımla Gelen ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavyeyi Tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz