Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana SayfaHaberLogitech Zone True Wireless ve Zone Wired Tanıtıldı

Logitech Zone True Wireless ve Zone Wired Tanıtıldı

Özellikle oyuncu ekipmanları ile adını sık sık duyduğumuz Logitech, bu sefer profesyonel iş alanları için özel tasarladığı kulaklık modellerini duyurdu. Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen Logitech Zone True Wireless ve Zone Wired kulaklıkları, özellikle görüntülü konferans aramalarında akıllı çözümler sunuyor.

Logitech, Google Meet, Microsoft Teams ve Zoom gibi büyük konferans platformları tarafından onaylanmış kulaklık modellerini duyurdu. Özellikle sık sık video konferans yapan ya da çağrı merkezi gibi yerlerde çalışan profesyoneller için tasarlanan modeller, tüm ortamlarda üst düzey ses kalitesi ile iletişim kurmaya yardımcı oluyor.

Özellikle de evden çalışma kültürü artarak devam ederken, bununla birlikte canlı konferans toplantıların sayısı da bir hayli artış gösterdi. Bu durumda da daha önce çok önemsenmeyen mikrofonlar, özellikle toplantılarda en önemli araçlardan birisi haline geldi. Tam da bu alanda iş profesyonellerinin ihtiyacını gören Logitech, Zone True Wireless ve Zone Wired kulaklık modellerini duyurdu.

Zone True Wireless kulak içi kulaklık, özellikle sık sık video konferans yapması gereken çalışanlar için tasarlandı. Yeni kulaklık modeli, güçlü ses iletimi ve incelikli tasarımı ile görüntülü konuşma ve konferans deneyimini üst düzeye çıkarıyor.

logitech-zone-wired-min

Bunun yanında Zone Wired modeli ise daha çok çağrı merkezi gibi sistemlerde çalışan kullanıcılar için tasarlanmış bir model. Üst seviye aktif gürültü engelleme özelliği donatılan kulaklık, oldukça gürültülü ortamlarda bile aramalardaki ses kalitesini düşürmüyor. Minimalist ve şık tasarımı ile video konferans gibi ihtiyaçlarda da yine tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Benzer ürünlere kıyasla iki kat pil ömrüne sahip olan Zone True Wireless, Bluetooth bağlantısı ve USB Dongle aracı sayesinde hem akıllı telefonlar ile hem de bilgisayar ile güvenli bir şekilde bağlantı kurabiliyor. Ayrıca Logitech, kullanıcıların toplantı ve telefon görüşmesi arasında zahmetsizce geçiş yapabilmeyi oldukça kolaylaştırmış.

Logitech True Wireless ve Zone Wired modelleri, önümüzdeki aylarda Türkiye’de de satışa sunulacak. Ancak ürünlerin satış fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:

Logitech, İlk Resmi Lisanslı LoL Oyun Portföyü ‘K/DA’ Koleksiyonunu Türkiye’de Satışa Sundu

Logitech G’nin en hafif oyuncu kulaklığı G335 tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR