Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Temizlik teknolojileri konusunda dünyaca tanınan ve beğenilen bir marka olan Kärcher ürünleri, yeni bir mağazası ile İstanbul’da. Son mağaza ile sayıları 14’e çıkan Kärcher mağazaları, birçok ürünle uzun yıllardır Türkiye pazarında bulunuyordu. Firma son olarak yeni bir atılım yaparak İstanbul Ümraniye’de de tüketicilerle buluşabilecek.

14. Mağaza Ümraniye Şerifali’de

Dünya çapına yayılan bir marka olan Kärcher, ülkemizdeki büyüme hamlesini sürdürmek amacıyla İstanbul Ümraniye’de yeni mağazasını açtı. Bir süredir ülkemizde yatırımlar gerçekleştiren firma bu büyüme stratejisi doğrultusunda İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını açtı. Bu mağaza ile birlikte Türkiye’deki toplam 14 konsept mağazası olan Kärcher, Anadolu yakasındaki mağazayı ise Ümraniye Şerifali’de açtı. Açılışa, Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May, Kärcher Güney Avrupa Bölge Direktörü Ricardo Eimil ve Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen katıldı. Bu isimlerin yanı sıra Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Hartwig Kühn ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği YASED Koordinatörü Korur Altan da açılışta yer aldı.

Marka, Türkiye’de Uzun Vadeli Olmaya Kararlı

Ümraniye’de gerçekleşen mağaza açılışına katılan isimlerden birisi de Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May oldu. Kurdele kesme töreninin ardından açıklama yapan May, “Türkiye’deki bu yeni Kärcher Center açılışı, hızla büyüyen pazara ve Türkiye’nin gelecek vaat eden ekonomik geleceğine olan güçlü inancımızın bir tezahürüdür. Bu ülkedeki müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye kararlıyız ve buradaki alt yapımıza yatırım yapmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz.” dedi.

“Anadolu Yakası’ndaki İlk Mağaza İçin Mutluyuz”

Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen de yaptığı konuşmada daha çok Türk hanesini Kärcher ürünleri ile buluşturmayı amaçladıklarına vurgu yaptı. Gökmen konuşmasında, “Kärcher Türkiye olarak, ülkemizdeki mağaza sayımızı ve pazar payımızı emin adımlarla büyütüyoruz. Ürün gamımızla, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev ve bahçe ürünlerimizin kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazamızı açmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yıl ilk televizyon reklamımızı da yayınladık. Kärcher ürünlerinin satış noktası sayısını ülke çapında hızla artırıyoruz. Hedefimiz daha çok Türk hanesini inovatif ürünlerimizle buluşturmak.” dedi. şeklinde konuştu.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz