Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Ses ve kulaklık teknolojilerindeki ilerlemelerin geldiği nokta her geçen gün hayranlık uyandırmaya devam ediyor. JBL Tune Flex, “Bir kulaklık iki farklı kullanım” seçeneği ile Türkiye’deki kullanıcılardan tam not almayı başardı. Kablosuz kulaklıkta adeta çığır açan JBL’in yeni kulaklık modeli olan JBL Tune Flex, satışa çıkar çıkmaz Türkiye’de en çok satan kablosuz kulak içi kulaklık olmayı başardı.

Ses teknolojileri alanında önemli markalardan birisi olan JBL, yeni kulaklık modeli olan JBL Tune Flex ile kullanıcıların beğenisini topladı. Kablosuz kulaklık alanında önemli bir çıtayı daha geçen marka, satışa sunduğu yeni modeli ile büyük bir ilgi gördü. “Ortam sesine duyarlı” ve “ortam sesini geçirmeyen” iki ayrı kulaklık ucu sayesinde müzikseverlere iki ayrı kullanım olanağı da sağlıyor. İşte detaylar!

Satış Rekorları Kırdı

Ses teknolojileri alanındaki ilerlemeler hızla devam ederken, JBL bu ilerlemeleri en yakından takip eden ve uygulayan marka olarak liderliği koruyor. Giyilebilir teknoloji alanında JBL’in piyasaya yeni sürdüğü kulaklığı JBL Tune Flex, silikonlu ve silikonsuz olmak üzere iki farklı kullanım olanağı sağlıyor. Kulak ucu tasarımı sayesinde kullanıcı deneyimini ve konforunu artıran model, satışa çıkar çıkmaz kullanıcılardan hak ettiği ilgiyi görerek satış rekorları kırdı. JBL’in yeni modeli JBL Tune Flex, sahip olduğu iki ayrı kulaklık ucu ile “ortam sesine duyarlı” ve “ortam sesini geçirmeyen” iki ayrı seçenek sunuyor. Dilerseniz ses geçirmez kulaklığı takarak ortamdaki seslerden tamamen kurtulabilir, müziğinizle baş başa kalabilirsiniz. Ya da açık uçlu kullanımı tercih ederek ortam sesine duyarlı bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zengin Seçenekler

Ayrıca 2 mikrofonlu “Aktif Gürültü Engelleme” teknolojisiyle telefon görüşmesi yaparken yine ortamdaki istenmeyen sesleri azaltabilirsiniz. Ayrıca 32 saat boyunca “JBL Pure Bass Sound” sunan ve “Ambient Aware” teknolojisine sahip olan model, basit bir dokunuşla ortam seslerinden kurtularak her yerde aramaları yönetmenize de yardımcı olur. “TalkThru” özelliği ile de kulaklığınızı çıkarmadan sohbet edebilirsiniz. Bunun yanı sıra su sıçramalarına karşı dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda da kullanabilir, yağmurlu havalarda dahi müzik keyfinizi bölmeden güne devam edebilirsiniz. “VoiceAware” özelliği sayesinde de dışarıdan gelen seslerin ne kadarını duyacağınızı belirleyebilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz