Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

ViewSonic’in yaratıcı tasarımcılar için geliştirdiği ColorPro Profesyonel Monitörü iF Tasarım Ödülüne layık görüldü. ViewSonic  ColorPro Profesyonel Monitör, 10.000 başvuru arasında, minimalist tasarımı, gelişmiş kullanıcı deneyimi ile 2021 iF Tasarım ödülünün sahibi oldu. 

2021 iF Tasarım Ödülüne sahip olan ColorPro Profesyonel Monitörün ödüllü özellikleri arasında ColorProTM Tekerleği, yerleşik ortam ışığı ve bir gölgeleme başlığı bulunuyor. ColorPro Profesyonel Monitör, bu özellikleri bir araya getirerek, eksiksiz ve doğru renklerle profesyonel kullanıcı deneyimi, endüstriyel tasarım, donanım ve yazılım entegrasyonu sunuyor.

Profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ViewSonic ColorPro Profesyonel Monitör, en net renk kalibrasyonunu elde etmek için bir renk sensör alıcısı görevi gören, özel ColorProTM Tekerleğine sahip. Ekranda gösterim (OSD) ayarları için geleneksel olarak monitördeki çok sayıda düğmeyi ayarlama yöntemi yerine, ColorProTM Tekerleği, kullanıcılara bir düğmeye basarak veya kadranı çevirerek tüm OSD ayarlarının doğrudan ve kolay kontrolünü sunuyor. Harici ortam aydınlatmasını en aza indirmek ve renk doğruluğunu sağlamak için monitöre bir gölgeleme başlığı da takılabiliyor.

İş verimliliğini artırıyor

Çoğunlukla karanlık oda ortamlarında çalışan profesyonel renk uzmanları ve video grafikerler için ColorPro Profesyonel Monitörün arkasına yerleşik bir ortam ışığı konumlandırılarak, gerektiğinde masaüstü çalışma alanı için yeterli aydınlatma sağlanabiliyor. Monitörün minimalist ayağı ve şık tasarımı, masa üstünde ekstra alan sağlayarak kullanıcılar için iş verimliliğini daha da artırıyor.

ColorPro Profesyonel Monitör, endüstri ve çok sayıda sertifika kuruluşu tarafından geniş çapta kabul görüyor. iF Tasarım Ödülü’ne ek olarak, olağanüstü renk üretimi sunarak ve Pantone Matching System (PMS) gereksinimlerini en üst düzey renk doğruluğuyla karşılayan monitör, Pantone onaylı ve Fogra sertifikasına da sahip.

İlginizi Çekebilir:

ViewSonic amiral gemisi ‘’ColorPro’’ monitörünü tanıttı

Huawei, İlk PC Monitörü AD80 ‘i Türkiye’de Satışa Sundu

Evdeki Minik Sinema! Viewsonic M1 Mini Taşınabilir Projeksiyon İnceleme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz