ViewSonic, kolay kullanım sağlamak için parçaları önceden monte edilerek gönderilen 135-inç Hepsi Bir Arada Doğrudan Görünüm LED Ekran Çözüm Kiti’ni tanıttı. Kullanıma hazır halde gelen kit, kullanıcılarına zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra birçok farklı avantaj yaratmayı hedefliyor.

Görüntüleme çözümleri konusunda adından sıkça söz ettiren ViewSonic, Hepsi Bir Arada LED Ekran Çözüm Kiti serisinin yeni üyesi LDS135-151; kurumsal konferanslarda, kiralama işlerinde davet-organizasyon ve daha birçok farklı etkinlik konseptinde kullanım kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Anında kullanım, kolay teslimat ve uygun bakım özellikleriyle toplantı, etkinlik, sergi veya diğer kısa süreli kiralamalar için de hazır kullanım imkânı sağlıyor. Ekstra geniş 135 inç’lik ekranıyla katlanabilir konseptli ürün, alandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Önceki nesile oranla %50 daha az ambalaj boyutu ise nakliye maliyetlerini azaltmayı amaçlayarak üretilmiş.

Ekstra Büyük Ekran

Yeni LED Ekran Çözüm Kiti, 5 mm’lik çerçevesiz ekrana ve 1080p Full HD ekran görüntüsüne sahip. Aynı zamanda 600 bit’e varan ayarlanabilir parlaklık özelliği ve Harman Kardon hoparlörü sayesinde kullanıcılara en iyi görsel işitsel deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Kısa Sürede Kurulum

135-inç Hepsi Bir Arada Doğrudan Görünüm LED Ekran Çözüm Kiti’nin kutudan çıkarıldıktan sonra kurulması ortalama 10 dakika sürüyor. Cihaz, bu sayede zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlıyor. Ekranda bulunan 360° sessiz tekerlekleri rahat taşıma imkânı sağlarken kontrol düğmeleri sayesinde standart yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada Çözüm

Kullanıcı merkezli çözüm sunmayı hedefleyen kit; LED modülleri, görüntü birleştirme, güç kaynağı ve kontrol sistemlerini tek bir cihazda entegre ediyor. Aynı zamanda değiştirilebilir modülleri ve kontrol sistemleri sayesinde resepsiyon alanları, galeriler, oditoryumlar ve diğer büyük mekânlarda çarpıcı görüntüler elde etmenize yardımcı oluyor.

ViewSonic’in Hepsi Bir Arada LED Ekran Çözüm Kiti’nin yeni üyesi LDS135-151; önceden monte edilmiş, herhangi bir etkinlik veya sergide kullanılmak için ekstra büyük ekrana, motorlu yükseklik ayarına ve yerleşik stant gibi birçok farklı özelliğe sahip. Katlanabilir özellikteki ekranı ise kolay teslimatı, zahmetsiz kurulumu ve zamandan tasarruf etme gibi avantajları elde etmeyi hedefliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz