Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Vodafone’un dijital pazaryerine ilişkin veriler açıklandı

Vodafone, dijital pazaryeri Her Şey Yanımda’nın 4 ayda 50 kat büyüdüğünü açıkladı. Toplam 14 kategoride 1,2 milyon ürünün sunulduğu Her Şey Yanımda’da bu süreçte yaklaşık 250 bin ürün satıldı. Platform böylelikle, lanse edildiği Ekim 2021’den bu yana 50 kat büyüdü. Müşterilerine tüm alışverişlerini dijital bir platform üzerinden uygun fiyatlarla yapma imkânı sunan Her Şey Yanımda’da sipariş verenlerin yüzde 28’ini diğer operatör kullanıcıları oluştururken, en çok sipariş alınan ilk 4 kategori elektronik, cep telefonu, süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım olarak sıralandı. Her Şey Yanımda’da en çok sipariş alınan iller ise sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kocaeli oldu. Platformda ilk 4 ayda en çok satan ürün tüm ayların rekorunu kıran Milli Piyango çeyrek bilet yılbaşı kuponu olurken, adette en çok satan diğer ürünler dijital oyun kodu, cilt bakım serumu, erkek ve kadın parfümü oldu.

14 kategoride 1,2 milyon ürün

Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Moda, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Spor ve Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Yaşam, Süpermarket, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuar olmak üzere 14 ana kategoride 1,2 milyon ürün sunuluyor. Her Şey Yanımda’da ilk siparişlerde 15 GB internet hediye edilirken, tüm siparişlerde kargo hizmeti ücretsiz veriliyor. Diğer yandan, Elektronik Aksesuar, Moda, Dijital Oyun Kodları, Kitaplar ve Kozmetik gibi kategorilerde 10 TL’den 25 TL’ye kadar sepet indirimleri yer alıyor.

Hediye Çarkı’nda indirim çeki fırsatları var

Her Şey Yanımda’da kullanıcılara her gün yenilenen kampanyalar ve özel indirimler ile piyasada bulunamayacak teklifler de sunuluyor. Kullanıcılar, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ulaşılabilen Hediye Çarkı’nda 31 Mart’a kadar devam edecek bir kampanyayla Her Şey Yanımda’dan 10 adet 10 bin TL ve 50 adet 3 bin TL indirim çekinin yanı sıra çok özel hediyeler de kazanma fırsatına sahip oluyor.

Her alışverişin 3 TL’si çocukların eğitimi için bağışlanıyor

Her Şey Yanımda aynı zamanda ilk amaç odaklı online alışveriş platformu olma özelliği de taşıyor. Vodafone, bu kapsamda, müşterilerinin Her Şey Yanımda’dan yaptıkları her alışverişten 3 TL’yi bir çocuğun eğitim masraflarına katkı sağlamak için TOÇEV’e bağışlıyor. Bu projenin de kapsamının genişletilerek etki alanının artırılması hedefleniyor.

Görsel: Uğur Sennaroğlu, Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz